Konjac Milkshake OEM/ODM proviate label丨Ketoslim Mo
Mahitungod niining butanga
Ang usa ka nutritional milkshake adunay 144 kilojoules nga kaloriya, ug ang usa ka hamburger adunay 800 kilojoules nga kaloriya. Ang pag-inom og milkshake katumbas sa pagdagan sulod sa 1 ka oras, paglangoy sulod sa 2 ka oras, ug pagdagan og 8 ka kilometro. Daghang mga lami nga imong mapilian.
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT:
Instant drink, dili na kinahanglan maghulat. Unsaon pagkaon: Uyugon aron parehas ang pagkasagol sa pulbos, butangi og init nga tubig, uyoga pag-ayo, i-serve og maayo, mahimo ka usab nga mokuha og tasa gikan sa tubig, butangi og init nga tubig, ang pan sa buntag mas lami ug masustansya.
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac milkshake |
| Timbang sa pansit: | 100g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig, Harina sa Konjac |
| Kinabuhi sa estante: | 12 ka bulan |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China 2.Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM&ODM&OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 1436kJ |
| Protina: | 54g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 1.2g |
| Sodium: | 338g |




