Oats roughage rice | Lami sa Asian Konjac rice, Ubos og carb | Ketoslim Mo
Mahitungod sa butang
Konjac oatmeal nga baga nga bugaskay instant rice, ang pangunang sangkap mao ang oatmeal ug konjac rice. Ang oats dato sa dietary fiber, ug ang konjac dato sa glucomannan ug dietary fiber, busa kini usa ka himsog nga bugas nga taas og fiber. Makapauswag kini sa paghilis sa tinai, makamentinar sa kahimsog sa tinai, ug makapaayo sa palibot sa tinai. Ang konjac oats ug coarse rice walay asukar ug maayo usab alang sa mga diabetic. Ang pagkaon niini isip staple food makamentinar o makapaubos sa asukar sa dugo.
Mga Kinaiya
• Walay tambok, walay asukar, ubos nga kaloriya
• Daghan og fiber
• walay gluten
Nakapasar kini sa HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher ug uban pang mga sertipikasyon, nga naghimo niini nga usa ka hingpit nga halal nga pagkaon.
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Bugas nga Konjac oat |
| Timbang sa pansit: | 336g |
| Pangunang Sangkap: | Bugas nga konjac (tubig, pulbos nga konjac, starch nga tapioca), mga lugas sa oat |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/walay tambok/ |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China 2.Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM&ODM&OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT:
1. Abrihi ang pakete.
2. Idugang ang bisan unsang putahe o sarsa, o bisan unsang sud-an para sa pagkaon.
3. Andam na kan-on, ang konjac rice usa ka fast food nga imong matagamtaman.
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 316Kcal |
| Protina: | 1.4g |
| Mga Tambok: | 1.1g |
| Karbohaydrato: | 14.8g |
| Sodium: | 8mg |
Dugang mga butang nga susihon
Mangutana sab ang mga tawo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Dili, kini ginama gikan sa matunaw sa tubig nga dietary fiber, nga makatabang sa pagpamenos sa timbang.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Makapasakit ba ang konjac noodles?
Dili, hinimo gikan sa gamot sa konjac, nga usa ka klase sa natural nga tanom, ang giproseso nga konjac noodles dili makadaot kanimo.
Keto ba ang konjac noodles?
Ang konjac noodles keto-friendly. Kini 97% tubig ug 3% fiber. Ang fiber usa ka carbohydrate, apan wala kini epekto sa insulin.






