Shirataki fettuccine noodles low calories konjac spinach fettuccine | Ketoslim Mo
Pabukala ang tubig sa usa ka medium nga kaldero. Salain ang tubig.spinach fettuccine noodlessa usa ka colander ug hugasi sa bugnaw nga tubig sulod sa 30 segundos. Ibutang ang mga noodles sa nagbukal nga tubig ug lutoa sulod sa 2-3 ka minuto. Angspinach noodlesdili molubad samtang giluto kay wala kini kolor. Maayo kini nga kapilian para sa pamahaw, paniudto ug panihapon, ug makakaon ka niini nga may pagsalig. Ang konjac spinach fettuccine usa usab ka klase sakonjac fettuccine.
pakyawan nga shirataki noodles nga walay tambok nga pasta nga walay kaloriya nga konjac spinach fettuccine
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac spinach noodles-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa Nutrisyon sa Spinach Noodles
| Enerhiya: | 6KCal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 1.6g |
| Sodium: | 0mg |
Kaloriya sa Spinach Noodles
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Unsa ang Shirataki fettuccine noodles?
| Lakang 1 | Ang konjac ug spinach tagliatne usa ka sinagol nga Asian natural nga konjac ug spinach powder. Ang tibuok pakete adunay sulod nga 20 ka kaloriya ug 6 ka gramo nga carbs. |
| Lakang 2 | Mga pansit nga Shiratakimga pagkaon nga ubos og carb nga adunay pipila ka kaloriya matag serving. Ang mga shirataki noodles keto-friendly tungod kay ubos kini sa carbohydrates |
Mahimo usab nimo nga ganahan
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo




