konjac gamut nga mga pagkaon konjac vegan nga pagkaon | Ketoslim Mo
Mahitungod niining butanga
Mga pagkaon nga gikan sa gamot sa konjac:Ang mga pagkaon nga gikan sa gamot sa konjac naglakip sakonjac noodles, pansit nga shirataki, konjac nga hipon,mga meryenda nga konjac, ug uban pa. kini gitawag nga konjac lamb belly. Gihimo gikan sa gamot sa tanom nga konjac, nga gitawag usab ngakonnyaku, Ang Latin nga ngalan sa tanom nga konjac
maoAmorphophallus. Gitawag usab kini sa mga tawo nga konjaku, elephant yam, devil's tongue, snake palm, ug voodoo lily. Ang umbok sa tanom – ang bahin sa tanom nga motubo sa ilalom sa yuta – adunay sulod ngamatunaw nga fibergitawag og glucomannan.
Kining mga pagkaon nga gikan sa konjac porma og balhiboon nga tiyan, apanpagkaon nga vegan, gamit sa resipe sa lain-laing mga pamaagi sama sa hot pot, mga meryenda, mga sud-an.. ubos nga kaloriya nga pagkaon, sulundon nga kapuli sa mga tawo nga nagdiyeta, maayo usab alang sa mga diabetic.
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT:
1. Pag-andam sa init nga kaldero, pabukala kini.
2. Ablihi ang pakete. hugasi ang vegan nga pagkaon sulod sa 1 ngadto sa 2 ka minuto.
3. Ibutang kini sa init nga kaldero, ug dayon hugasi kini sa kaldero, sulod sa pipila ka segundo o pabukala lang sumala sa imong gusto.
3. Ang kinahanglan lang nimong kabalak-an mao kung unsa ka kusog ang imong paghigop samtang nalingaw niining tradisyonal ug lamian nga porma-spaghetti nga puli sa pansit.
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac hot pot nga tiyan sa karnero |
| Timbang sa pansit: | 500g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig, Harina sa Konjac |
| Kinabuhi sa estante: | 12 ka bulan |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/ Ubos nga protina/ taas nga fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China 2.Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM&ODM&OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 97kJ |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 4.6g |
| Sodium: | 0mg |
Ang mga tawo nabalaka usab:
Unsang mga pagkaon ang adunay konjac root?
Mga pagkaon nga daghan og dietary fiber, sama sa konjac noodles, konjac rice ug mga meryenda, ug uban pa.
Luwas ba mokaon og konjac?
Ang hilaw nga gamot sa konjac makahilo, ang ordinaryong himsog nga mga tawo makakaon niini gawas kung adunay reaksiyon nga alerdyik.
Ngano nga gidili ang konjac sa Australia?
Tungod sa posibilidad nga kini matuk-an ug makabara sa tiyan, gidili kini sa Australia isip suplemento niadtong 1986.
Dugang mga butang nga susihon
Mangutana sab ang mga tawo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Dili, kini ginama gikan sa matunaw sa tubig nga dietary fiber, nga makatabang sa pagpamenos sa timbang.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Makapasakit ba ang konjac noodles?
Dili, hinimo gikan sa gamot sa konjac, nga usa ka klase sa natural nga tanom, ang giproseso nga konjac noodles dili makadaot kanimo.
Keto ba ang konjac noodles?
Ang konjac noodles keto-friendly. Kini 97% tubig ug 3% fiber. Ang fiber usa ka carbohydrate, apan wala kini epekto sa insulin.




