zero calorie noodles whole foods Wholesale Konjac kelp noodles | Ketoslim Mo
Ang matag 100 gramoswalay kaloriya nga pansittibuokmga pagkaonAng kaloriya katumbas sa mga 1 ka potato chips ug 0.2 ka saging, ang mas gamay nga kaloriya nga gikonsumo katumbas sa normal nga pag-jogging sa babaye og 1 ka oras, 1.5 ka oras nga paglangoy, yoga og 3 ka oras,pasta nga ubos og carb, lami Q nga kusog moduwa, pwede iprito, pabukala, sabaw, isagol
Pakyawan nga low carb konjac spaghetti puro nga basa nga pansit Konjac kelp noodles
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | konjac kelp noodles tibuok nga pagkaon-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | gluten/tambok/walay asukar, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,walay konjac noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 4KCal |
| Asukal: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 3.1g |
| Sodium: | 0mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Unsa nga noodles ang walay kaloriya?
| Miracle Noodles Whole Foods | Mga pansit nga Shiratakigihimo gikan sa glucomannan, usa ka fiber nga gikuha gikan sa gamot sa konjac. Tungod kay ang fiber moagi sa imong tinai nga dili matunaw ug makapabusog kanimo, ang Wholefoods shirataki noodles kay walay kaloriya ug walay carbohydrate. |
| Mga Pagkaon nga Tibuok | Hain ang mas himsog, ang ordinaryong bugas o angkonjac noodlesmga pagkaon nga walay luto?... Kon itandi, ang 100 gramos nga puti nga bugas adunay 175 ka kaloriya. Singkwenta gramos nga pansit (uga, hilaw) adunay parehas nga gidaghanon sa kaloriya. Busa ang parehas nga gidaghanon sa pansit (pananglitan, 100g) makahatag og dugang kaloriya |
| Kaloriya sa Kelp Noodles | Kaloriya 6 |
Mahimo usab nimo nga ganahan
Konjac: Detalyadong impormasyon
Ang Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) sakop sa pamilyang Araceae, ug naggikan sa habagatan-sidlakang Asya. Kini gipatubo sa habagatan ug habagatan-sidlakang Tsina ug Vietnam. Ang mga bulak niini mamunga sa usa ka itom nga purpura nga spathe, nga adunay baga nga tuber nga mahimong motubo hangtod sa 30 cm ang diametro.
Ang gipauga ug gipulbos nga tubero gitawag og konjac flour, diin gikan niini makuha ang konjac glucomannan1.
Kasaysayan
Ang Konjac gigamit sa China, Japan ug East Asia isip pagkaon.
Mga Kaayohan
Ang Glucomannan usa ka soluble fiber nga makapabati og kabusog ug makatabang sa pagpamenos sa timbang.




