milagro nga pansit whole foods Konjac oat lasagne | Ketoslim Mo
Ang kalainan tali sa oatmeal ugpasta(o spaghetti) kay mas nipis ang pasta ug mas lapad ang oat lasagne, pero gihimo kini gamit angpulbos nga konjac, usa kaorganikong keto nga pagkaonAng low-carb konjac makapahimo sa imong tinai nga mas limpyo
OEM&ODM Lami nga Shirataki noodle nga adunay Gluten Free konjac vegetarian nga pagkaon Konjac oat lasagne
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Lasagna sa Konjac Oat-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal,ubos nga carb/taas nga fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 8Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 4g |
| Sodium: | 0mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo




