Pinaugang konjac noodles Labing maayo nga spinach healthy noodles konjac| Ketoslim Mo
Mahitungod niining butanga
Gipaugakonjac noodlesgitawag usab ngaMga pansit nga Shirataki or Milagro nga pansitAng Konyaku (nailhan usab nga konjac o konnyaku) usa ka tradisyonal nga pagkaong Hapones ug ginama gikan sa mga utanon nga gamut sa Konyaku. Kasagaran kini gitanom sa Habagatang-sidlakan, Tsina ug Japan. Kini usa ka kombenyente ug himsog nga kapuli sa carbohydrate, ubos sa kaloriya,walay glutenug vegan/vegetarian. Gisuyop niini ang mga lami gikan sa pagkaon nga giluto uban niini, nga naghimo niini nga lamian. Dugang pa, ang pinaugang konjac noodles keto friendly ugpagkaon sa diabetes, nga naghimo niini nga labing himsog nga kapuli sa pagkaon alang kanila. Ug tungod sa soluble fiber, ang mga tawo mobati nga busog ug mokaon og gamay. Labing maayong kapilian alang sa pagpamenos sa timbang.
Mga tag sa produkto
| Ngalan sa produkto: | Pinaugang konjac noodles |
| Timbang sa pansit: | 100g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Harina sa Berde nga Soya, Tubig |
| Tambok (%): | 2% |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/, ubos sa tambok/ |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Unsaon Pagkonsumo/Paggamit
1. Pabukala ang tubig sa usa ka kaldero ug ibutang ang uga nga konjac noodles niini.
2. Kuhaa ang pansit ug pabukala kini sulod sa mga 5 ka minuto.
3. Salain kini og maayo ug dayon idugang ang bisan unsang sarsa o panakot, lingawa ang imong pagkaon!
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 369Kcal |
| Protina: | 14.9g |
| Mga Tambok: | 0.9g |
| Karbohaydrato: | 74g |
| Sodium: | 18mg |
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Unsa ang uga nga konjac?
pakete sa uga nga puti nga konjac. Ang long noodles kay tradisyonal nga noodles nga ginama sa konjac, nga kasagaran gibaligya nga presko sa usa ka bag nga puno sa tubig. Bisan pa, kini nga labi ka inobatibo nga produkto gipauga ug gi-compress sa usa ka makina ngadto sa usa ka lingin, oblong nga porma, nga naghimo niini nga mas sayon tipigan ug lutoon.
Makapalit ba kag dry shirataki noodles?
Gamay ra kaayo ang ilang lami, busa maayo kining isagol sa daghang lain-laing mga sangkap ug sarsa. Ang kasagarang konjac noodles kay "basa" ug "uga", ug anaa usab sa lain-laing mga pakete, sama sa mga bag, kahon, aluminum foil box, ug uban pa.
Unsaon pagluto og pinaugang konjac noodles?
Ibutang ang uga nga pansit sa panaksan, ibubo sa nagbukal nga tubig ug ibabad sulod sa 10 ka minuto. Ang uga nga pansit anam-anam nga mohumok. Pabukala ang tubig sa kaldero, idugang ang pansit, lutoa sulod sa 10 ka minuto, idugang ang mga sangkap, mga panakot ug mga ulam, ug sagula ug kan-a.
Maayo ba para nimo ang konjac noodles?
Siyempre, ang konjac noodles dili lang makapakunhod sa imong timbang, makapaubos sa asukar sa dugo, apan makapahupay usab sa pagkalibang pinaagi sa paglimpyo sa tinai. Kung gusto nimo nga mahimong himsog, ang usa ka makatarunganon ug himsog nga pagkaon ug ehersisyo hinungdanon kaayo.




