pagkaon sa konjac noodles Konjac Shrimp Vegan Food | Ketoslim Mo
Daghang paagi sa pagkaon niini: Pabugnawa ang hipon, ablihi ang pakete, hugasi angpagkaonUna, ibutang kini sa kaldero ug lutoa sulod sa 5 ka minuto, kuhaa kini, ibutang ang mga side dish ug mga panakot, ang ikaduha nga paagi sa pagkaon: Kung maluto na ug makuha na, mahimo kini nga i-stir-fry uban sa ubang karne o mga side dish, nga perpekto para sa vegan friendly nga pagkaon.babaye
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac Shrimp Vegan nga Pagkaon-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos sa carb/taas nga fiber |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 5Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo





