konjac snack Ketoslim Mo sauerkraut flavor vegetarian food 22g
Mahitungod niining butanga:
Konjacmeryenda: Ang among konjac snack gitawag usab nga LaTiao sa China, ang porma parehas sa WeiLong snack, ug ang among konjac snack gihimo gikan sa gamot sa konjac, Puro natural ug himsog nga pagkaon, puno safiber sa pagkaon,ang tekstura sa meryenda nahisama sa chewy konjacmga jellygibutangan nila og bubble teas, pero kini medyo "crispy".
Alternatibong mga lami: Adunay upat ka lami nga imong mapilian, halang nga hotpot sauerkraut ug adobong sili, ablihi ang pakete ug imong masimhot ang kahumot, lain-laing mga lami ang makahatag kanimo og lain-laing pagbati, kung mahimo nimong kuhaon ang halang nga lami, sulayi ang halang, kung gusto nimo ang aslom nga lami, sulayi angsauerkrautlami.
Sayon dad-on: Ang matag pakete adunay 22g (20g para sa halang nga lami), mahimo nimong matagamtaman ang konjac snack sa balay ug kung gusto nimo ipaambit sa mga higala o dad-on kini, ibutang lang kini sa bulsa, matagamtaman ang lamian nga lami bisan unsang orasa ug bisan asa!
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT:
1. Abrihi ang pakete.
2. Andam na kan-on.
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac snack sauerkraut palami |
| Timbang sa pansit: | 22g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig, Konjac powder, Binuro nga sili (millet pepper), lana sa rapeseed, starch, makaon nga asin, paminta, puti nga asukal, mga panakot, yeast extract, Mga additives sa pagkaon (sodium glutamate, 5'-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), makaon nga essence |
| Kinabuhi sa estante: | 9 ka bulan |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China 2.Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM&ODM&OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 295kJ |
| Protina: | 1.1g |
| Mga Tambok: | 3.2g |
| Karbohaydrato: | 4.5g |
| Fiber sa pagkaon | 7.2g |
| Sodium: | 1380mg |
Pangutana ug Tubag
Unsa ang konjac snack?
Sa unang tan-aw, basin maghunahuna ta nga ang meryenda gihimo gamit ang pusit o kugita. Apan sa tinuod lang, ang meryenda gihimo gamit ang konjac flour. Kini giputos nga tagsa-tagsa para sayon kan-on, busa madala nimo kini bisan asa nimo gusto. Ang matag sachet adunay mga 26kcal lang, nga igo na para sa usa ka meryenda.
Unsa ang Weilong snack?
Ang Weilong Foods usa ka brand sa snack food nga naghimo ug naggama og halang nga pansit, pinaugang seafood, ug uban pang serye sa mga snack food.
Unsa ka lami ang Weilong?
Kinatibuk-ang Impormasyon sa Weilong Delicious Global Holdings.
Dugang mga butang nga susihon
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.

Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo





