Top-rated konjac fettuccine puro slim konajc pasta | Ketoslim Mo
Paghimo og himsog ug ubos-karbohaydrato nga pagkaong Italyano gamit ang mahika sakonjac fettuccineKini mahimong tan-awon nga tipikalpasta nga konjac fettuccine, apan mas maayo kini para sa imong lawas.
Usa ka serving sakonjac noodlesadunay lima ka kaloriya ug tulo ka gramo nga carbs -- kon itandi sa mga 22 gramos para sa regularlasagna-- aron dali ra kini mohaom sa imong adlaw-adlaw nga rutina.
Konjac nga milagrosong pansitpaborito sa mga vegetarian,ketogenicug mga gluten-free nga nagdiyeta tungod kay sila usa sa mga pasta nga labing ubos og kaloriya ug makatabang usab sa pagkontrol sa timbang.
Ang among sikat nga lasagna adunay klasiko nga porma sa linguine, mao nga kini ang hingpit nga kapilian aron masuyop ang mga sarsa ug makadugang og lami sa imong low-calorie nga Alfredo lasagna, Parmesan cheese, ug uban pa.
pakyawan nga spaghetti pure konjac wrinkle fettuccine konajc noodles nga walay taas nga kaloriya
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | konjac fettuccine-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 5KCal |
| Asukal: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Mahimo usab nimo nga ganahan
Nangutana usab ang mga tawo:
Zero Kaloriya ba ang Konjac Noodles?
Unsa ang konjac fettuccine?
Ang konjac fettuccine usa ka low calorie pasta nga ginama gikan sa konjac. Ang tanom nga konjac usa ka utanon nga puno sa dietary fiber nga gitawag og glucomannan, ang pangunang sangkap sa konjac fettuccine. Ang konjac fettuccine lasagna mas lapad og porma kaysa regular nga noodles. Isip usa ka gluten-free nga produkto, ang konjac fettuccine walay starch nga walay net carbs.
Ngano nga ang konjac makabusog man kaayo?
Ang Konjac adunay soluble fiber, nga mao ang glucomannan, nga makamugna og pagbati sa kabusog tungod sa hinay kaayo nga pag-agi niini sa digestive tract ug kini gipakita nga makapaubos sa cholesterol ug makabalanse sa blood sugar. Unsa ka lami ang konjac depende kung giunsa nimo kini pagluto.
Ang konjac pasta ba Keto friendly?
Oo, nga adunay 2 g nga carbs ug 5 calories kada 83 g nga serving, ang konjac pasta perpekto para sa mga keto-diet nga nangandoy og pasta. Maayo usab kini nga kapilian para sa mga vegan o gluten-free nga diyeta, o bisan kinsa nga gusto lang mokaon og mas himsog o usbon ang ilang rutina sa pasta sa gabii.




