custom konjac noodles skinny pasta Libre nga sample organic konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Taas nga fiber
• Walay trigo
• Ubos sa carbohydrates
• Walay gluten
• Walay GMO
Ang nipis nga pasta daghan ogAng glucomannan, nga mao ang gigikanan sa paghimo sa konjac pasta, gitawag usab nga Konjac (purong natural nga tanom).Pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa presyon sa dugo ug asukar sa dugo, detoxification ug pagdumi, pagpugong sa kanser ug mga suplemento sa calcium ug uban pang mga epekto. Ang heat starch hapit na zero, kining tanan nagtumong sa pagpalambo sa panglawas. Ang mga tawo nga adunay diabetes mahimo usab nga mokaon sa fettuccine. Kami adunay sistema sa inspeksyon sa kaluwasan tungod kay ang Keto-slim mo adunay sobra sa 10 ka tuig nga kasinatian, nga adunay awtoritatibo nga internasyonal nga sertipikasyon: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, ug uban pa...
pakyawan nga konjac noodles /270g Shirataki Spaghetti /Zero Carb /Organic Konjac pasta
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Organikong Konjac pastaKetoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supplying sa China 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 5Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 1.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Pwede ba ang skinny pasta nga Keto?
Oo, nga adunay 2 g nga carbs ug 5 calories kada 83 g nga serving, ang konjac pasta perpekto para sa mga keto-diet nga nangandoy og pasta. Maayo usab kini nga kapilian para sa mga vegan o gluten-free nga diyeta, o bisan kinsa nga gusto lang mokaon og mas himsog o usbon ang ilang rutina sa pasta sa gabii.
Pamaagi sa pagpreserba sa konjac noodles?
Basa ang konjac noodles. Aron magpabiling lig-on ang konjac gel, kinahanglan kini nga iputos sa alkaline solution, aron mas lami ang noodles. Kon imong i-freeze ang noodles sa refrigerator, kini mogahi ug makaapekto sa texture.


