Pre-cooked Rice nga Taas og Fiber nga Konjac Rice | Walay asukar, ubos og kaloriya nga bugas | Ketoslim Mo
Mahitungod sa butang
Ketoslim MoGiluto na daan nga Taas nga FiberKonjac nga bugasusa ka pagkaon nga taas og fiber ug ubos og tambok. Gihimo kini gikan sa regular nga konjac ug dato sa dietary fiber, nga makapalambo sa kahimsog sa gastrointestinal ug makakontrol sa lebel sa asukal sa dugo. Maayo kini alang sa mga nabalaka bahin sa pagdiyeta.
Mahitungod sa butang
1. UBOS ANG TAMBOK:Pre-cooked nga taas og fiberbugas nga konjacusa ka pagkaon nga ubos og tambok. Mas ubos kini og tambok kon itandi sa regular nga bugas o uban pang pangunang pagkaon, nga makatabang sa pagkontrol sa pag-inom og kaloriya. Kini ang labing maayong kapilian alang sa mga tawo nga nabalaka bahin sa sobra nga katambok ug sobra nga tambok.
2. TAAS SA FIBER SA PAGKAON:Pre-cooked nga taas og fiberbugas nga konjacdato sa dietary fiber. Ang dietary fiber importante para sa kahimsog sa gastrointestinal, makatabang sa pag-alibyo sa tinai, pagpugong sa constipation ug pagtabang sa pagkontrol sa gana sa pagkaon. Pagpili og taas nga fiberbugas nga konjacisip usa ka staple nga pagkaon, kini makadugang sa imong pag-inom og fiber ug makapaayo sa imong pag-obra sa tinai.
3. WALAY GLUTEN:Pre-cooked nga Taas nga FiberKonjac nga bugasusa ka pagkaon nga walay gluten para sa mga tawo nga adunay gluten sensitivity o gluten paranoia. Ang gluten usa ka protina nga makita sa daghang mga lugas, apan mahimong hinungdan sa dili komportable o dili maayo nga mga reaksyon sa pagkasensitibo sa pipila ka mga tawo. Pinaagi sa pagpili sa gluten-freebugas nga konjac, mahimo nimong matagamtaman ang lamian nga pagkaon samtang naglikay sa mga problema nga may kalabotan sa gluten.
Impormasyon sa Nutrisyon
| Mga Kamatuoran sa Nutrisyon | |
| 2 ka serving kada sudlanan | |
| Gidak-on sa pag-alagad | 1/2 nga pakete (100g) |
| Kantidad Matag Pag-alagad: | 334 |
| Kaloriya | |
| % Adlaw-adlaw nga Bili | |
| Kinatibuk-ang Tambok 0.6g | 1% |
| Saturated Fat 0g | 0% |
| Tambok sa Trans 0g | |
| Kinatibuk-ang Karbohaydrato 72g | 24% |
| Protina 5.1g | 9% |
| Fiber sa Pagkaon 8.1g | 32% |
| Kinatibuk-ang Asukal 0g | |
| Ilakip ang 0g nga Gidugang nga Asukal | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Dili kini usa ka dakong tinubdan sa kaloriya gikan sa tambok, saturated fat, trans fat, cholesterol, asukar, bitamina A, bitamina D, calcium ug iron. | |
| *Ang Porsyento sa Adlaw-adlaw nga Bili gibase sa 2,000 ka kaloriya nga diyeta. | |
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Giluto na nga High Fiber Konjac Rice |
| Pangunang Sangkap: | Bugas,pulbos nga konjac, taas og amylose nga mais (resistant) nga starch |
| Mga Kinaiya: | Walay Gluten/Ubos sa Tambok/Taas og Fiber/Walay Sodium |
| Tumong: | Pagpamenos sa Timbang, Pagkunhod sa Asukal sa Dugo, Kapuli sa Pagkaon nga Vegetarian |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Timbang nga putot: | 80-120g (mahimo ipasibo) |
| Fiber sa pagkaon: | 8.1g |
| Tambok nga Sulud: | 0.6g |
| Kinabuhi sa Estante: | 12 ka Bulan |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1. Usa ka hunonganan nga suplay |
| 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian | |
| 3. Ang OEM ODM OBM anaa | |
| 4. Libreng mga sample | |
| 5. Gamay nga MOQ |
Detalyado nga Imahe
Mga Magamit nga Senaryo
Pabrika






