Bugas nga Taas og Protina nga Konjac Rice|Ubos og karbohaydreyt, Walay Gluten | Ketoslim Mo
Mahitungod sa butang
Ang bugas nga taas og protina usa usab ka klase sabugas nga konjacAng pangunang sangkap niini mao ang gamot sakonjac, nga dato saglucomannanKining taas og protina nga bugas (bugas nga adunay kadaghanang portein) ubos sa carbohydrates, keto, taas og fiber, walay gluten, ug adunay daghang benepisyo para sa lawas:
UBOS SA KALORIYA:Giluto na nga Taas nga ProtinaKonjac nga bugasubos kaayo ang kaloriya, nga naghimo niini nga usa ka maayong desisyon alang niadtong gusto nga makunhuran ang ilang konsumo sa kaloriya. Kini adunay gamay ra nga kaloriya kon itandi sa regular nga bugas, nga naghimo niini nga usa ka maayo kaayo nga kapilian alang sa pagpamenos sa timbang.
UBOS SA CARBOHYDRATE:Giluto na daan nga taas og protinabugas nga konjacubos usab kaayo sa asukal, busa kini angayan alang sa mga nagsunod sa low-carb o ketogenic diet. Kini ang hingpit nga kapilian alang sa mga gusto nga maminusan ang ilang konsumo sa starch samtang nalingaw sa usa ka lamian nga panihapon.
Walay Gluten:Ang precooked High Protein Konjac Rice kay gluten-free, nga usa ka maayong kapilian alang niadtong mga gluten paranoid o nagsunod sa gluten-free nga diyeta.
Impormasyon sa Nutrisyon
| Mga Kamatuoran sa Nutrisyon | |
| 2 ka serving kada sudlanan | |
| Gidak-on sa pag-alagad | 1/2 nga pakete (100g) |
| Kantidad Matag Pag-alagad: | 351 |
| Kaloriya | |
| % Adlaw-adlaw nga Bili | |
| Kinatibuk-ang Tambok 1.1g | 2% |
| Saturated Fat 0g | 0% |
| Tambok sa Trans 0g | |
| Kinatibuk-ang Karbohaydrato 67g | 22% |
| Protina 16.5g | 28% |
| Fiber sa Pagkaon 0.6g | 2% |
| Kinatibuk-ang Asukal 0g | |
| Ilakip ang 0g nga Gidugang nga Asukal | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Dili kini usa ka dakong tinubdan sa kaloriya gikan sa tambok, saturated fat, trans fat, cholesterol, asukar, bitamina A, bitamina D, calcium ug iron. | |
| *Ang Porsyento sa Adlaw-adlaw nga Bili gibase sa 2,000 ka kaloriya nga diyeta. | |
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Taas nga ProtinaKonjac nga bugas |
| Pangunang Sangkap: | Bugas, pulbos sa protina sa bugas,pulbos nga konjac, taas nga amylose corn starch |
| Mga Kinaiya: | Walay Gluten/Ubos nga Tambok/Taas nga Protina/Walay Sodium |
| Tumong: | Pagpamenos sa Timbang, Pagkunhod sa Asukal sa Dugo, VegetarianKapuli sa Pagkaon |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Timbang nga putot: | 80-120 (mapasibo) |
| Karbohaydrato: | 16.5g |
| Tambok nga Sulud: | 1.1g |
| Kinabuhi sa Estante: | 12 ka Bulan |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1. Usa ka hunonganan nga suplay |
| 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian | |
| 3. Ang OEM ODM OBM anaa | |
| 4. Libreng mga sample | |
| 5. Ubos nga MOQ |
Detalyado nga Imahe
Mga Magamit nga Senaryo
Pabrika
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co.,Ltd
Propesyonal nga tiggama og konjac, ang imong gibayran siguradong kalidad, ug ang imong gibati nga matinagdanon nga serbisyo
Mga Kanunayng Pangutana
100% Non-GMO; Dili kinahanglan nga moagi sa allergy testing; Mas balanse nga amino acid ratio, inubanan sa pea protein, makab-ot ang PDCAAS=1; Neutral nga lami, delikado nga lami, dali ra i-formulate.
Mopalig-on sa asukar sa dugo; Dili mosuhop ug dili matunaw sa tubig; Crunchy; Garantiya sa lami; Epektibong pag-inom; Mopalugway sa kabusog; Taas nga resistensya sa temperatura; Taas nga resistensya sa presyur; Epektibo nga ubos nga kaloriya; Ubos nga viscosity; Hamis ug delikado; Labing maayo nga prebiotics; Mopaayo sa panghilis; Maayong texture, taas nga water retention.






