low calorie pasta noodles丨Ketoslim Mo Gluten free carrot noodles
Pasta nga ubos og kaloriyaang mga noddles orihinal nga gihimo gikan sagamot sa konjac, nga puno sa dietary fiber, zero fat ug zero carb, maalamon nga pagpili alang sa pamaagi sa pagpamenos sa timbang, ang porma sama sa tradisyonalvermicelli(espaghetti). ug among gidugangan og carrot vegetable powder, kung ganahan ka sa carrot flavor, basin mao ni ang sakto para nimo,konjac noodleswalay lami, kini nga vegan nga pagkaon mahimong mas lami, ang pagluto dali ra ug sayon, ug mahimo kang magdugang og bisan unsang sangkap o sarsa aron makahimo sa imong kaugalingon nga espesyal nga resipe,. Tungod sa daghang dietary fiber, mobati ka og kagutom human sa mas taas nga pahulay, ang mga benepisyo labaw pa niini, ang zero carb maayo alang sadiabetic, tilawan ang lamian nga pansit nga dili na mabalaka, sulayi ang among konjac noodle ug dawata ang himsog nga kinabuhi karon!
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | pansit nga konjac-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig, Pulbos sa karot |
| Kinabuhi sa estante: | 12 ka bulan |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos sa carb |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 21kJ |
| Asukal: | 0g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT:
1. Pabukala ang usa ka dako nga kaldero nga adunay gamay nga asin nga tubig. Idugang ang pasta ug lutoa sulod sa 8 ngadto sa 10 ka minuto o hangtud nga ang tanan dente; habwa kini.
2. Sa samang higayon, sa usa ka gamay nga kaserola sa medium nga kainit, tunawon ang 1 ka kutsarita nga mantikilya. Idugang ang ahos ug lutoa sulod sa 30 ngadto sa 60 segundos o hangtud nga ang ahos magsugod na nga mahimong bulawanon.
3. Sa gamay nga panaksan, isagol ang parsley, basil, marjoram, thyme, 1 ka kutsara nga mantikilya, asin ug giniling nga itom nga paminta uban sa linuto nga ahos; isagol og maayo. Isagol sa pasta ug i-serve.
Mahimo usab nimo nga ganahan
Mahimo kang mangutana
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Dili, kini ginama gikan sa matunaw sa tubig nga dietary fiber, nga makatabang sa pagpamenos sa timbang.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Makapasakit ba ang konjac noodles?
Dili, hinimo gikan sa gamot sa konjac, nga usa ka klase sa natural nga tanom, ang giproseso nga konjac noodles dili makadaot kanimo.
Keto ba ang konjac noodles?
Ang konjac noodles keto-friendly. Kini 97% tubig ug 3% fiber. Ang fiber usa ka carbohydrate, apan wala kini epekto sa insulin.





