Bugas nga makapainit sa kaugalingon, kapuli sa pagkaon sa fast food para sa kamping | Ketoslim Mo
Mahitungod niining butanga
Ang konjac self-heating rice adunay sudlanan nga pampainit, nga naghimo niini nga mas sayon ug mas paspas kaonon, ug ang mas gaan niini nga gibug-aton naghimo niini nga mas sayon dad-on.Ang bugas nga konjac mahimong pulihan sa puti nga bugase, ug ang sulud niini nga carbohydrate 80% nga mas ubos kaysa sa puti nga bugas. Kini usa ka himsog nga bugas nga ubos ang tambok, ubos ang kaloriya ug walay asukal.Ketoslim Monagtuon kon unsaon pagpalalom sa impluwensya sa konjac rice sa kinabuhi sa mga konsumidor.Bugas nga makapainit sa kaugalingonkini gihimo nga kombenyente ug paspas, nga nagpamenos sa oras nga gigugol sa mga konsumidor sa pagluto.
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Bugas nga gipainit sa kaugalingon |
| Timbang sa pansit: | 100g |
| Pangunang Sangkap: | Bugas, makaon nga corn starch, mono-diglyceride fatty acid ester, calcium dihydrogen phosphate, konjac flour |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | Walay gluten/Walay tambok/ Keto friendly |
| Tumong: | Kombenyente/Andam na kan-on |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 355Kcal |
| Protina: | 6.4g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 80.8g |
| Sodium: | 0mg |
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT
1. Idugang angmga linuto nga putaheuban ang bugas sa gamay nga panaksan
2. Ibutang ang heating pad ug ibubo ang tubig nga temperatura sa kwarto. Sa dako nga panaksan, ibubo ang gamay nga panaksan.
3. ibutang ang gamay nga panaksan ibabaw sa dako nga panaksan. Tabuni ang tanan gamit ang taklob.
4. Paghulat og mga 15 minutos.
5. Basta naa pay alisngaw nga mogawas gikan sa panaksan, lingawa na ang imong sud-an!
Mga Kanunayng Pangutana
Ang pangunang sangkap mao ang uga nga bugas, ug ang reaksyon sa heating bag uban sa tubig gigamit aron ipainit ang bugas pinaagi sa tubig.
Ibubo ang bugas sa sudlanan sa bugas ug butangi og igong gidaghanon sa tubig; ablihi ang heating pack, butangi og igong gidaghanon sa bugnaw nga tubig, hulata nga mogawas ang kainit sa heating pack, ug lingawa human sa 15 minutos.
ang tubig makontak sa Calcium Oxide. Usa ka exothermic natural nga reaksyon ang magsugod nga makamugna og kainit.
Ang kainit mamugna pinaagi sa usa ka exothermic reaction nga gipahinabo sa pagdugang og tubig nga temperatura sa kwarto ngadto sa mga pulbos nga mineral sama sa magnesium, iron, ug asin. Ang pakete gidisenyo aron ang init nga tubig mopatong sa ilalom sa tray sa pagkaon ug mopaalisngaw niini.
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Pangutana: Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Tubag: Dili, luwas ra kini nga imong kan-on.
Pangutana: Ngano nga gidili ang konjac noodles?
Tubag: Gidili kini sa Australia tungod sa posibleng risgo nga matuk-an.
Pangutana: Maayo ba nga mokaon og konjac noodles kada adlaw?
Tubag: Oo apan dili kanunay.





