Puro nga pansit nga trigo nga Ketoslim Mo Shirataki nga gipauga nga organikong pansit
Mahitungod niining butanga
Ang konjac oat noodles usa ka klase sa atongketo-friendly mga pagkaon nga konjac, gitawag usab ngaShirataki oat noodles or Milagrosong oat noodles, dili sama sa ubang serye, kini nga konjac oat noodles gisagol sa oat flour ug konjac flour, ang pagdugang og oat fiber sa sagol dili lang mopausbaw sa texture sa noodles nga susama sa regular nga egg noodles apan modugang usab sa nutritional benefits sa noodles. Mao nga gitawag kini nga "Milagro nga PansitGihimo gikan sa tanom nga konjac, nga gipatubo sa habagatang-sidlakang Asya, labi na sa China ug Japan. Kini nga tanom puno sa dietary fiber. Mao gyud kini ang naghimo sa among mga produkto nga hingpit nga kapuli sa pagkaon para sa mga tawo nga gusto mopayat.
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT
-
1. Iprito ang sibuyas, toyo, toyo, ug lana sa linga.
2. Ibutang ang mga utanon sa kalaha.
3. Idugang ang noodles ug sagula kini og maayo.
4. Butangi og asin ug tilawi.
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | konjac oat noodles |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Harina sa oat, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 9Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Pangutana: Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Tubag: Dili, luwas ra kini nga imong kan-on.
Pangutana: Ngano nga gidili ang konjac noodles?
Tubag: Gidili kini sa Australia tungod sa posibleng risgo nga matuk-an.
Pangutana: Maayo ba nga mokaon og konjac noodles kada adlaw?
Tubag: Oo apan dili kanunay.




