Low Carb Rice,Konjac White Pearl Rice | Ketoslim Mo
Mahitungod sa butang
Ang mga pangunang sangkap sabugas nga konjac perlasmao ang: gamot sa konjac ug tubig; ang pangunang sangkap sa konjac mao ang glucomannan, nga usa ka klase sa dietary fiber nga mapuslanon sa lawas sa tawo. Human makasulod sa tinai, kini mosuhop sa tubig ug moburot aron makahatag og pagbati sa kabusog, sa ingon makunhuran ang pagkaon; ikaduha, kini adunay epekto usab sa pagpaayo sa palibot sa tinai, pagpadali sa peristalsis sa tinai ug pagpaayo sa pagkalibang. Sa samang higayon, ang konjac rice walay asukar, ubos nga kaloriya, ugubos nga carbohydratesMahimo kining mopuli sa ordinaryong bugas ug mopalitKetoslim Mokonjacbugas nga perlasaron mahimong mas himsog ang imong pagkaon.
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Bugas nga perlas nga konjac-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/walay asukar/ubos sa carb |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 125KJ |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Nahibal-an ba nimo kung unsang bugas ang adunay labing ubos nga sulud sa carbohydrate?
| Lakang 1 | Ang wala nimo mahibal-i mao nga ang wild rice usa usab ka maayong tinubdan sa daghang uban pang mga sustansya, lakip ang zinc, bitamina B6, ug folic acid. Ang wild rice adunay mas ubos nga sulud sa carbohydrate kaysa sa ubang mga klase sa bugas, nga adunay 32 gramo nga net carbohydrates matag tasa sa linuto nga bugas (164 gramo). |
| Lakang 2 | Sunod mao ang bugas nga ginama sa konjac, tungod kay ang konjac mismo usa ka tanom nga ubos og carbohydrate, ang pagkaon nga may kalabutan sa konjac nga ginama niini, ang mga kaloriya ubos usab kaayo, busa dili kinahanglan mabalaka bahin sa problema sa lebel sa asukal sa dugo. |
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
unsa ang konjac rice?
Ang artipisyal nga bugas nga konjac ginama sa pino nga pulbos nga Konjac ug micro powder nga adunay talagsaon nga teknolohiya. Ang porma niini susama sa natural nga bugas, humok ug pilit ang lami, elastiko, ug dali maluto nga krudo nga fiber nga ubos ang enerhiya sa kainit, bag-ong artipisyal nga bugas.
unsang bugas ang pinakagamay og carbohydrates?
Ang mga pagkaon nga ubos og carbohydrate kasagaran bugas, trigo, mais, oats ug uban pang mga pagkaon, unya ang pinakagamay og kaloriya mao ang Konjac rice, taas og fiber ug ubos og kaloriya, nga ang konjac hinimo gikan sa oat rice, dugang pa sa lugaw, pagluto og millet porridge, rice porridge, o meal porridge, ang ilang kaloriya kon itandi sa bugas, mas ubos, ug maayo usab nga kapilian.
Unsa ang kalainan tali sa konjac rice ug konjac pearl rice?
Parehas ra ang komposisyon sa konjac rice ug konjac pearl rice, ang pino nga pulbos sa Konjac, ang micro powder ang pangunang materyal, gihimo gamit ang talagsaon nga proseso, dato sa dietary fiber, ubos sa carbon nga tubig ug ubos sa kainit, ang ilang kalainan kasagaran anaa sa dili parehas nga porma, ang konjac rice kasagaran taas og lugas nga bugas, ug ang pearl rice lingin. Walay kalainan sa lami, ang konjac rice mahimong idugang sa ubang mga sangkap aron makahimo og ubang lami sa bugas.



