Dry konjac rice Shirataki Rice | Ketoslim Mo
Deskripsyon sa Produkto
Parehas ra ang porma sa ordinaryong bugas, apan mas mapuslanon kini sa panglawas. Ang atongshirataki nga bugasubos sa kaloriya ug carbohydrates, busa perpekto kinikapuli sa pagkaonkung naningkamot ka nga mawad-an sa timbang o makontrol ang asukal.Ang pagsagol niini sa imong inadlaw-adlaw nga bugas mapuslanon usab.Uga nga konjac nga bugasgihimo gikan sa mga gamot satanom nga konjacug adunay limpyo ug dali masubay nga mga sangkap, nga naghimo niini nga hingpit nga alternatibo sa regular nga bugas.
Impormasyon sa nutrisyon
| Kasagaran nga Bili: | Matag 200g(linuto nga uga nga bugas) |
| Enerhiya: | 28.4kcal/119kJ |
| Kinatibuk-ang Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 6g |
| Fiber | 0.6g |
| Protina | 0.6g |
| Sodium: | 0mg |
| Ngalan sa produkto: | Dry nga ShiratakiKonjac nga bugas |
| Espisipikasyon: | 200g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig,Harina sa Konjac |
| Tambok (%): | 5Kcal |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/ Ubos nga protina/ Ubos nga tambok |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1. One-stop supply (gikan sa disenyo hangtod sa produksiyon) 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Serbisyo sa OEM ODM OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga minimum nga gidaghanon sa order |
Mga Kamatuoran Bahin sa Shirataki Konjac Rice
Shirataki nga bugas(ouga nga bugas nga konjac) gihimo gikan satanom nga konjacug adunay 97% nga tubig ug 3% nga fiber.
Ang uga nga bugas mahimong elastiko ug adunay tekstura nga sama sa jelly human masuhop ang tubig ug mahumol.
Ang konjac dry rice usa ka maayong pagkaon para sa pagpamenos sa timbang ug pagkontrol sa asukal, tungod kay ang matag 100 gramos sa konjac dry rice adunay lamang 73KJ nga kaloriya ug 4.3 gramos nga carbohydrates, ug ang tambok ug asukal kay 0.
Mausab ang tekstura sa bugas nga shirataki human kini i-freeze, busa ayaw i-freeze ang mga produkto nga hinimo gikan sa bugas nga shirataki! Tipigi sa temperatura sa kwarto!
Mga Instruksyon sa Pagluto
(Ang proporsyon sa bugas ug tubig kay 1:1.2)





