Konjac nga bugas keto | Ketoslim Mo oat konjac nga bugas | shirataki diabetics pagkaon
Mahitungod sa butang
Ang medium grain rice nga klase adunay mas ubos nga starch content kon itandi sa short grain rice, nga, depende sa pamaagi sa pagluto ug klase sa bugas, mahimong moresulta sa mas creamy imbes nga sticky texture sa mga putahe. Ang mga nag-unang medium grain nga klase nga gigamit sa risotto mao ang Carnaroli ug arborio rice.
Konjac Keto Rice: KonjacOat Pearl Rice, nailhan usab ngaMilagro nga Bugas or Shirataki Rice, usa ka keto-friendly nga pagkaon ug angay usab para sa mga diabetic. Gihimo gikan sagamot sa konjac, kini dato sakonjac glucomannan.
Konjac Oat nga BugasNagdugang kini og oat flour sa basic nga konjac rice, nga naghatag niini og lami ug fiber sa oats. Kini usa ka hingpit nga kapuli sa bugas para sa keto ug low-carb diets. Ang Konjac ginama sa 97% nga tubig ug 3% nga konjac plant fiber. Kini usa ka natural nga low-calorie nga pagkaon, ubos usab kini og tambok ug walay asukal, ug angay usab kini gamiton sa mga diabetic isip staple food.
•Ubos nga Kaloriya/Tambok/Karbohaydrato
• Walay gluten
• Mahigalaon sa mga Diabetic
Dili kini magpasabot nga dili ka makatagamtam og lamiang pagkaon kon ikaw nagdiyeta. Ang Konjac Oat Pearl Rice makatagbaw sa imong gana sa pagkaon ug mga panginahanglan sa pagpamenos sa timbang. Ang among mga produkto sertipikado sa mga awtoritatibong organisasyon sama sa HACCP, IFS, BRC, ug uban pa, ug ang kaluwasan ug panglawas kanunay nga giuna.
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT:
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac oat nga bugas nga perlas |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig,Harina sa Konjac |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/ Ubos nga protina/taas nga fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 37kJ |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0.46g |
| Karbohaydrato: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
- Iprito ang mga hiwa sa ahos gamit ang avocado oil hangtod nga kini mahimong light golden brown
- Ilain ang lana sa ahos, ibilin lang ang 0.5 tbsp sa skillet nga adunay ghee clarified butter.
- I-saute ang low carb shirataki rice nga adunay asin ug paminta hangtod nga mobuto ang bugas.
- Ipahilayo ang bugas ug idugang ang coconut aminos dayon ihaplas ang sarsa sa bugas.
- Ipahilayo ang bugas ug idugang ang gibunal nga itlog aron mahimong humok nga scrambled eggs
- Isagol ug isagol ang mga itlog hangtod nga dili na kini mobaga.
- Dekorasyunan og chives, pritong garlic chips, ug i-serve ang garlic oil sa kilid!
Dugang mga butang nga susihon
Mangutana sab ang mga tawo
unsa ang konjac Food | Ketoslim Mo
unsaon paghimo sa konjac| Ketoslim Mo
Unsa ang epekto sa konjac oat sa nawong | Ketoslim Mo
Ngano nga ang konjac gitawag nga labing maayo nga pagkaon sa pagdiyeta | Ketoslim Mo
Delikado ba ang pagkaon og zero calorie zero carb Shirataki noodles kada adlaw | Ketoslim Mo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Dili, kini ginama gikan sa matunaw sa tubig nga dietary fiber, nga makatabang sa pagpamenos sa timbang.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Makapasakit ba ang konjac noodles?
Dili, hinimo gikan sa gamot sa konjac, nga usa ka klase sa natural nga tanom, ang giproseso nga konjac noodles dili makadaot kanimo.
Keto ba ang konjac noodles?
Ang konjac noodles keto-friendly. Kini 97% tubig ug 3% fiber. Ang fiber usa ka carbohydrate, apan wala kini epekto sa insulin.





