Shirataki Rice nga may Oat Fiber | KETO Konjac Rice Manufacturer | Ketoslim Mo
Bugas nga Konjac OatsAng mga pangunang sangkap mao ang konjac (dato saglucomannan) ug oat fiber, nga dato sa dietary fiber. Walay tambok, walay carbohydrates, walay asukar, 9Kcal lang kada pakete.Bugas nga konjacnailhan usab ngaShirataki nga bugasKon nabalaka ka bahin sa mga low-calorie, low-carb o gluten-free nga mga diyeta, wala kini magpasabot nga dili ka makatagamtam sa lamian nga mga putahe sa bugas. Ang konjac oatmeal rice, nga walay espesyal nga lami, nagpasabot nga mahimo nimo ang random nga kombinasyon dili makaapekto sa kombinasyon sa mga sangkap.
Ketoslim Monagpunting sa pagka-wholesale sapagkaon nga konjacMahimo kang mopalit og mga produkto gikan sa among kompanya ug dayon ipang-apod-apod kini. Dako kaayo ang potensyal sa merkado sa konjac nga pagkaon. Maghatag usab kami og daghang kasinatian sa pagbaligya aron makaapil ka sa pagbag-o sa konjac nga pagkaon.
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 37kJ |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Oat nga bugas nga Konjac Pearl |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig,Harina sa Konjac |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/Walay tambok/taas og fiber |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Mangutana sab ang mga tawo
Alang sa kadaghanan sa mga indibidwal, kini luwas, kinahanglan nga basahon pag-ayo ang mga instruksyon.
Sama sa pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa taas nga presyon sa dugo, ug pagdugang sa pag-inom og fiber nga gikinahanglan sa lawas.
Ang Miracle Rice usa ka klase sa bugas nga shirataki nga hinimo gikan sa harina sa tanom nga Konnyaku Imo (konjac).
Walay lami ug chewy.
Dugang mga butang nga susihon
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompleto nga kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, makatarunganon nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya. Ang among mga bentaha: • 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya; • 6000+ kwadrado nga lugar nga gitanoman; • 5000+ tonelada nga tinuig nga output; • 100+ ka empleyado; • 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Pila ka carbohydrates ang naa sa konjac oat rice?
Kini adunay 3 gramos nga total carbs, 10 calories, ug 0 gramos nga net carbs.
Unsa may lami sa konjac oatmeal?
Kon imong andamon ug lutoon sa hustong paagi, ang oatmeal walay lami. Ang bugas adunay humok ug sama sa jelly nga tekstura. Sama sa gihulagway, ang baho sa isda naggikan sa tubigon nga solusyon sa pakete, busa kinahanglan nimong hugasan ang bugas sumala sa mga instruksyon, dayon iprito ang bugas sa uga nga kalaha nga walay mantika aron hingpit nga mawala ang tubig sa dili pa idugang ang mga panimpla.





