Konjac Jelly toppings fruit jelly bubble tea chewy Ketoslim Mo
Mahitungod niining butanga:
Mga Toppings sa Konjac Jelly: Ang porma morag bola, lami nga chewy, ang pag-usap lami nga Q bounce. hinimo gikan sa konjac, usa ka tanom nga puno safiber sa pagkaon, gidugang dili lang sa bubble tea apan lakip na usab sa bisan unsang tsa o milk tea nga imong gusto. Naghatag kami sa mga konsumidor og mas mamugnaon nga mga kombinasyon ug mga ideya. Naghimo og walay kutub nga posibilidad sa pag-inom. Humok ug makaadik ug crunchy, ang Konjac jelly usa ka mas maayo para kanimo ug himsog nga alternatibo sa tapioca pearls! Kini nga sikat nga low-fatmeryendagikan sa Asya nga nagdugang og dugang tekstura ug lami niining caramelized concoction para sa usa ka sensasyonal nga pagbati sa baba nga imong mahigugma - gawas sa dugang kaloriya ug carbohydrates.
• puno sa dietary fiber, nga makapabusog nimo human mokaon og gamay.
• Tagbawon ang imong pangandoy sa tam-is nga tsa gamit ang lamian nga kombinasyon sa Brown SugarTsa nga Gatasug dili mapugngan nga chewy nga mga jelly sa usa ka malagkit ug oh-so buttery, caramel syrup. Hatagi ang imong kaugalingon og usa ka kalidad sa Starbucks nga ilimnon sa mas barato nga presyo.
• Upat ka lami: Orihinal nga lami, Brown sugar nga lami,Matchalami ug lami sa Sakura.
Hiyas
1. Andam na gamiton
2. Tipigi sa bugnaw ug uga nga lugar, nga wala maablihi sulod sa 1 ka tuig
3. Gigamit para sa bugnaw nga ilimnon, mas lami
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac jellymga toppings |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig,Harina sa Konjac |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/ Ubos sa protina/taas nga fiber |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 345Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 20.3g |
| Sodium: | 17mg |
Dugang mga butang nga susihon
Mangutana sab ang mga tawo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.

Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Dili, kini ginama gikan sa matunaw sa tubig nga dietary fiber, nga makatabang sa pagpamenos sa timbang.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Makapasakit ba ang konjac noodles?
Dili, hinimo gikan sa gamot sa konjac, nga usa ka klase sa natural nga tanom, ang giproseso nga konjac noodles dili makadaot kanimo.
Keto ba ang konjac noodles?
Ang konjac noodles keto-friendly. Kini 97% tubig ug 3% fiber. Ang fiber usa ka carbohydrate, apan wala kini epekto sa insulin.






