Tofu konjac organic root whole foods High fiber tofu丨Ketoslim mo
Mahitungod sa Ketoslim mo
Ketoslim moAng Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | konajc tofu-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 300g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 15Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 3.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •NAGPALAMBO SA HIMSONG PAAGI SA PAGKAON-- Konjac-based nga tofu, usa ka presko nga pagkaon, kini nagpasiugda sa himsog nga pagpamenos sa timbang nga adunay lamian nga staple nga pagkaon nga 65kJ lang matag serving. Anaa sa tradisyonal nga porma sa tofu, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini, ug bugas, ang matag usa hingpit nga walay asukal, gluten,
- • TOFU NGA GIBASE SA KONJAC-- Ang konjac tofu ginama sa glucomannan gikan sa amorphophallus konjac, kini adunay ubos nga kaloriya ug taas nga fiber.
- • ALTERNATIBO SA LAMI NGA TOFU-- Tungod sa dugang nga makaon nga pagkaon ug sugnod, mahimo kini direktang ituslob sa mga salad dressing, dili na kinahanglan lutoon, ang lamian kay humok ug sama sa waxy, nga lami kaayo.
Bag-ong produkto sa 2021 nga himsog nga konajc nga pagkaon Popular nga hotpot nga balhiboon nga tiyan konajc nga vegan nga pagkaon
Unsa ang konjac tofu?
Kini ang jelly nga ginama sa konjac powder, berde ug presko nga ubos sa calorie ug taas sa fiber.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Ngano nga daotan ang konjac?
Ang hilaw nga konjac mahimong makahilo kanimo, ug ang sobra nga pag-inom niini sa usa ka higayon mahimong hinungdan sa pipila ka mga epekto tungod kaymosuhop sa tubig maayo ang kalidad. Apan, kasagaran maayo ra kon kan-on kini sumala sa mga instruksyon.
Luwas ba mokaon og konjac?
Kung walay bisan unsang proseso sa dili pa kini kan-on, kini kinahanglan nga isterilisahon ug daghang mga proseso. Ang among produkto 100% luwas para kanimo nga matagamtaman.




