Dry Straight pasta HALAL noodles Ketoslim Mo Shirataki slimming noodle 100g
Mahitungod niining butanga
Uga nga tul-idpastausa ka klase sainstant nga pansit, kana sayon ra kaayo,militarAng paggamit o pagkaon sa gawas parehong labing maayong kapilian. 100 gramos matag serving, maalamon nga kapilian para sa pagdala-dala bisan kon nagbiyahe ka o nagsaka sa kabukiran. Sa dili pa ang Pasko, among girekomenda kanimo kining bag-ong instant noodles nga adunay diskwento. Gihimo gikan sa gamot sa konjac, kini puno safiber sa pagkaonKon mas dugay ang interval nga imong bation og kagutom. Wala gyuy lami, pwede ka modugang og bisan unsang sangkap nga gusto nimo, dali ra lutoon para nimo, pabukalan o lutoon lang pareho ra nga madawat.
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT
1. Idugang ang mga linuto nga putahe uban sabugasngadto sa gamay nga panaksan
2. Ibutang ang heating pad ug ibubo ang tubig nga temperatura sa kwarto. Sa dako nga panaksan, ibubo ang gamay nga panaksan.
3. ibutang ang gamay nga panaksan ibabaw sa dako nga panaksan. Tabuni ang tanan gamit ang taklob.
4. Paghulat og mga 15 minutos.
5. Basta naa pay alisngaw nga mogawas gikan sa panaksan, lingawa na ang imong sud-an!
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Uga nga Tul-id nga Pasta |
| Timbang sa pansit: | 100g |
| Pangunang Sangkap: | Pulbos nga konjac, patatas nga starch, tubig, mga additives sa pagkaon |
| Kinabuhi sa estante | 18 ka bulan |
| Mga Kinaiya: | Walay gluten/Walay tambok/ Keto friendly |
| Tumong: | Kombenyente/Andam na kan-on |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 221Kcal |
| Protina: | 1.9g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 52.3g |
| Sodium: | 11mg |
VIDEO
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Pangutana: Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Tubag: Dili, luwas ra kini nga imong kan-on.
Pangutana: Ngano nga gidili ang konjac noodles?
Tubag: Gidili kini sa Australia tungod sa posibleng risgo nga matuk-an.
Pangutana: Maayo ba nga mokaon og konjac noodles kada adlaw?
Tubag: Oo apan dili kanunay.




