Keto Tulo ka Kolor nga Uga nga Konjac Rice | Ubos nga Glycemic nga Rice | Ketoslim Mo
Mahitungod sa butang
Ketoslim MoKeto Tri-ColorUga nga Konjac Riceusa ka masustansya ug lamian nga produkto nga adunay ubos nga glycemic index, espesyal nga gidisenyo alang sa mga nagsunod sa ketogenic diet. Gihimo gikan sa konjac, usa ka ubos-kaloriya, taas-fiber nga utanon nga gamut, gihatagan ka namo og alternatibo sa tradisyonal nga bugas.
Kini anaa sa tulo ka hayag nga kolor, purpura, berde ug dilaw, nga nagrepresentar sa tulo ka lugas, nga nagdugang og lain-laing klase sa imong mga pagkaon. Kini nga mabulukonbugas nga konjacdili lang makatagbaw sa imong lami apan makadugang usab kini og kolor sa imong keto nga mga pagkaon.
Ang bahin
Ang lima ka pangunang bahin sa keto three-colorbugas nga konjacMga produkto nga ubos ang glycemic index:
1. Tradisyonal nga Intsik nga sayon gamiton nga pagkaong vegetarian
2. Pagpili og organikong base planting
3. Pagtanom gamit ang ekolohiya, walay kemikal nga abono o pestisidyo
4. Manwal nga pagsala aron masiguro ang kalidad sa produkto
5. Mga produkto sa sertipiko
Mga Bentaha
Ang 4 ka dagkong Bentaha sa keto three-color konjac rice nga ubos og glycemic index nga produkto:
1. Nutrisyon, ubos sa tambok ug kompletong kapuli sa pagkaon
2. Ubos nga Glycemic/ Ubos nga Gi
3. Angay para sa mga diabetic
4. Pagpili sa lugas, busog ug chewy
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Tulo ka kolor nga Konjac Rice |
| Pangunang Sangkap: | Bugas, harina sa dawa, harina sa mais, harina sa purpura nga patatas, harina sa kamote, harina sa patatas, harina sa bakwit, harina sa oat, harina sa quinoa, harina sa highland barley, pulbos sa protina sa trigo, pulbos sa dietary fiber, pulbos sa bitter melon, pulbos sa cordyceps militaris, pulbos sa celery, pulbos sa munggo, pulbos sa ubi, pulbos sa gamot sa kudzu, kinuha sa dahon sa mulberry, pulbos sa wolfberry, pulbos sa flaxseed,pulbos nga konjac, poria powder, taas og amylose corn (resistant) starch, makaon nga asin |
| Mga Kinaiya: | Ubos nga Gi/Ubos nga Tambok/Ubos nga Karbohaydreyt/Ubos nga Sodium |
| Tumong: | Pagpamenos sa Timbang, Pagpaubos sa Asukal sa Dugo, Alternatibong mga Pagkaon para sa Diabetes |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Timbang nga putot: | mapasibo |
| Karbohaydrato: | 75.2g |
| Tambok nga Sulud: | 1.7g |
| Kinabuhi sa Estante: | 12 ka Bulan |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1. Usa ka hunonganan nga suplay |
| 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian | |
| 3. Ang OEM ODM OBM anaa | |
| 4. Libreng mga sample | |
| 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa Nutrisyon
| Mga Kamatuoran sa Nutrisyon | |
| 2 ka serving kada sudlanan | |
| Gidak-on sa pag-alagad | 1/2 nga pakete (100g) |
| Kantidad Matag Pag-alagad: | 356 |
| Kaloriya | |
| % Adlaw-adlaw nga Bili | |
| Kinatibuk-ang Tambok 1.7g | 3% |
| Saturated Fat 0g | 0% |
| Tambok sa Trans 0g | |
| Kinatibuk-ang Karbohaydrato 75.2g | 25% |
| Protina 7.4g | 12% |
| Fiber sa Pagkaon 2.6g | 10% |
| Kinatibuk-ang Asukal 0g | |
| Ilakip ang 0g nga Gidugang nga Asukal | 0% |
| Sodium 42g | 2% |
| Dili kini usa ka dakong tinubdan sa kaloriya gikan sa tambok, saturated fat, trans fat, cholesterol, asukar, bitamina A, bitamina D, calcium ug iron. | |
| *Ang Porsyento sa Adlaw-adlaw nga Bili gibase sa 2,000 ka kaloriya nga diyeta. | |
Detalyado nga Imahe
Mga Magamit nga Senaryo
Pabrika






