Andam na Kaonon nga Pagkaon | Kapuli sa Bugas, Instant Konjac Rice | Ketoslim Mo
Mahitungod sa butang
Ang pormula sa instant nga konjac rice parehas ra sa konjac rice, apan kini uga nga bugas. Mahimo nimo kining ihumol sa init nga tubig sulod sa pipila ka minuto sa dili pa kan-on. Ang konjac instant rice sayon ug paspas, ug mahimo nimong matagamtaman ang lamian nga pagkaon sulod lang sa pipila ka minuto. Kini angay alang sa mga trabahante sa opisina ug mga kustomer nga mokaon nga mag-inusara aron matagamtam ang usa ka yano ug dali nga pagkaon; apan ang konjac rice mapuslanon sa lawas sa tawo. Ang panguna nga sangkap saKetoslimMo'sAng mga produkto sa konjac mao ang gamot sa konjac, nga dato sa mga sustansya. Adunay glucomannan ug dietary fiber, walay asukal ug ubos kaayo sa kaloriya.
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Halal nga Instant nga Konjac Rice |
| Pangunang Sangkap: | Tubig, Pulbos nga Konjac |
| Mga Kinaiya: | Halal nga pagkaon/Taas og fiber/Vegan nga pagkaon/Maanghang nga lami |
| Tumong: | Pagpamenos sa Timbang, Sayon Dad-on, Kapuli sa Pagkaon nga Vegetarian |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Timbang nga putot: | 230g |
| Karbohaydrato: | 31g |
| Tambok nga Sulud: | 7.2g |
| Kinabuhi sa Estante: | 12 ka Bulan |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1. Usa ka hunonganan nga suplay |
| 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian | |
| 3. Ang OEM ODM OBM anaa | |
| 4. Libreng mga sample | |
| 5. Ubos nga MOQ |
| Mga Kamatuoran sa Nutrisyon | |
| 2 ka serving kada sudlanan | |
| Gidak-on sa pag-alagad | 1/2 nga pakete (100g) |
| Kantidad Matag Pag-alagad: | 212 |
| Kaloriya | |
| % Adlaw-adlaw nga Bili | |
| Kinatibuk-ang Tambok 7.2g | 12% |
| Kinatibuk-ang Karbohaydrato 31g | 10% |
| Protina 3.8g | 6% |
| Fiber sa Pagkaon 4.3g | 17% |
| Kinatibuk-ang Asukal 0g | |
| Ilakip ang 0g nga Gidugang nga Asukal | 0% |
| Sodium 553mg | 28% |
| Dili kini usa ka dakong tinubdan sa kaloriya gikan sa tambok, saturated fat, trans fat, cholesterol, asukar, bitamina A, bitamina D, calcium ug iron. | |
| *Ang Porsyento sa Adlaw-adlaw nga Bili gibase sa 2,000 ka kaloriya nga diyeta. | |
Ang among mga bentaha
HALAL NGA PAGKAON:Ketoslim MoAng konjac rice halal ug nagsunod sa mga sumbanan sa pagkaon sa Islam. Kini nagpasabot nga ang mga konsumidor nga Muslim makatagamtam niining lamian nga giandam nga pagkaon nga dili mabalaka bahin sa estrikto nga pagkaporma niini.
TAAS ANG FIBER CONTENT: Ang instant konjac rice dagaya sa dietary fiber, nga usa ka batakang suplemento para sa pagmintinar sa panglawas. Ang taas nga fiber content niini makatabang sa hustong pag-andar sa digestive system, makapugong sa mga bara, ug makatabang sa pagkontrol sa lebel sa asukal sa dugo ug kolesterol. Pinaagi sa pagkaon sa among Konjac Rice, dali nimo madugangan ang imong dietary fiber intake aron mapaayo ang imong kinatibuk-ang panglawas.
Vegetarian: Ang among konjac rice usa ka vegetarian nga pagkaon nga walay bisan unsang mga additives. Kini usa ka sulundon nga kapilian alang sa mga nagsunod sa usa ka vegetarian lovers diet. Kung ikaw usa ka vegetarian lover o usa ka tawo nga nangita og vegan nga kapilian, ang among Konjac Rice Moments maghatag kanimo usa ka masustansya nga vegan nga panihapon.
LAMIAN NGA LAMIAN: Ang among instant nga konjac rice adunay dato ug halang nga lami, nga nagdala ug makaiikag nga kasinatian sa pagtilaw niadtong mahiligon sa halang nga pagkaon. Ang halang makadugang ug lami sa pagkaon samtang makapukaw usab sa kagutom ug makadugang sa interes sa pagkaon. Kon ganahan ka ug halang nga pagkaon, ang among konjac rice makahatag kanimo ug lamian nga init nga pagkaon.
Detalyado nga Imahe
Pamaagi sa Pagluto
Mga Magamit nga Senaryo
Pabrika






