Andam na Kaonon nga Instant Shirataki Noodles nga Kapuli sa Pagkaon
Ang Ketoslim Mo's ready-to-eat meal replacement nga Shirataki Noodles usa ka kombenyente ug lamian nga alternatibo sa panihapon. Gihimo gamit ang shirataki, kini nga mga noodles ubos sa kaloriya, ubos sa asukal ug taas sa dietary fiber, nga naghimo niini nga usa ka maalamon nga kapilian aron matubag ang imong mga panginahanglanon sa pagkaon. Bisan kung naa ka sa trabaho, on the go, o nagdali, ang among instant meal replacement nga Shirataki Noodles maghatag kanimo og dali ug sayon nga panihapon!
Opsyon nga Ubos og Kaloriya:Paglingaw sa usa ka lamian nga pagkaon nga walay pasalig. Ang among Shirataki noodles ubos sa kaloriya ug mao ang labing maayong kapilian alang sa mga tawo nga mahunahunaon sa timbang.
UBOS ANG SULOD SA ASUKAL:Ang among alternatibo sa shirataki noodles para sa panihapon usa ka maayong kapilian alang niadtong nagbantay sa ilang konsumo sa asukal. Kini adunay gamay nga asukal ug mas maayong kapilian kaysa sa tradisyonal nga noodles.
TAAS ANG SULOD SA FIBER:Palamboa ang himsog nga istruktura sa tinai gamit ang among taas og fiber nga Shirataki Noodles. Ang fiber makatabang sa pagsuhop sa pagkaon ug makatabang kanimo nga mobati nga busog og dugay, nga naghimo niini nga usa ka maayong dugang sa imong plano sa pagkaon.
Kahupayan sa pagdali:Bisan naa ka sa trabahoan, naglawig o nagbiyahe, ang among andam na kan-on nga panihapon nga puli sa shirataki noodles naghatag ug dali ug prangka nga kombira. Malingaw sa usa ka lamian ug busog nga panihapon nga dili na kinahanglan maglisod sa pagluto.
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Instant nga Uhong nga Shirataki Noodles/Maanghang nga instant nga shirataki noodles |
| Pangunang Sangkap: | Tubig, Pulbos nga Konjac |
| Mga Kinaiya: | Ubos nga kaloriya\Ubos nga asukal\Taas nga fiber\Sayon kan-on |
| Tumong: | Pagpamenos sa Timbang, Pagkunhod sa Asukal sa Dugo, Kapuli sa Pagkaon nga Vegetarian |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Timbang nga putot: | 230g |
| Karbohaydrato: | 2.9g/3.0g |
| Tambok nga Sulud: | 0g |
| Kinabuhi sa Estante: | 16 ka Bulan |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Pakete sa Pamilya, Binulan, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1. Usa ka hunonganan nga suplay |
| 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian | |
| 3. Ang OEM ODM OBM anaa | |
| 4. Libreng mga sample | |
| 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa Nutrisyon
| Mga Kamatuoran sa Nutrisyon | |
| 2 ka serving kada sudlanan | |
| Gidak-on sa pag-alagad | 1/2 nga pakete (100g) |
| Kantidad Matag Pag-alagad: | 23 |
| Kaloriya | |
| % Adlaw-adlaw nga Bili | |
| Kinatibuk-ang Tambok 0g | 0% |
| Saturated Fat 0g | 0% |
| Tambok sa Trans 0g | |
| Kinatibuk-ang Karbohaydrato 2.9g | 1% |
| Protina 0.7g | 1% |
| Fiber sa Pagkaon 4.3g | 17% |
| Kinatibuk-ang Asukal 0g | |
| Ilakip ang 0g nga Gidugang nga Asukal | 0% |
| Sodium 477mg | 24% |
| Dili kini usa ka dakong tinubdan sa kaloriya gikan sa tambok, saturated fat, trans fat, cholesterol, asukar, bitamina A, bitamina D, calcium ug iron. | |
| *Ang Porsyento sa Adlaw-adlaw nga Bili gibase sa 2,000 ka kaloriya nga diyeta. | |
| Mga Kamatuoran sa Nutrisyon | |
| 2 ka serving kada sudlanan | |
| Gidak-on sa pag-alagad | 1/2 nga pakete (100g) |
| Kantidad Matag Pag-alagad: | 24 |
| Kaloriya | |
| % Adlaw-adlaw nga Bili | |
| Kinatibuk-ang Tambok 0g | 0% |
| Saturated Fat 0g | 0% |
| Tambok sa Trans 0g | |
| Kinatibuk-ang Karbohaydrato 3.0g | 1% |
| Protina 0.7g | 1% |
| Fiber sa Pagkaon 4.3g | 17% |
| Kinatibuk-ang Asukal 0g | |
| Ilakip ang 0g nga Gidugang nga Asukal | 0% |
| Sodium 524mg | 26% |
| Dili kini usa ka dakong tinubdan sa kaloriya gikan sa tambok, saturated fat, trans fat, cholesterol, asukar, bitamina A, bitamina D, calcium ug iron. | |
| *Ang Porsyento sa Adlaw-adlaw nga Bili gibase sa 2,000 ka kaloriya nga diyeta. | |
Detalyado nga Imahe
Pamaagi sa Pagluto
Mga Magamit nga Senaryo
Pabrika









