Konjac Oat Udon Noodles Labing Maayo nga Presyo Healthy Pasta Instant noodle| Ketoslim Mo
- Nagpasiugda sa himsog nga pagkaon - Konjac Udon Noodlesusa ka lamian nga pangunang pagkaon nga makatabang sa himsog nga pagpamenos sa timbang nga adunay 73kJ lang nga kaloriya kada 100g. Anaa sa ubang mga lami sama saYano nga UdonugUdon nga Spinach, ang matag noodles hingpit nga walay asukal, walay gluten ug ubos sa kaloriya.
- Base sa Konjac- Ang Oatmeal Udon Noodles ginama gikan sa usa ka talagsaon nga sangkap, angtanom nga konjac, nga lumad sa habagatang-kasadpang Tsina ug adunay sulod ngaglucomannan, usa ka himsog, natural nga matunaw nga fiber nga makatabang sa panghilis ug pagpamenos sa timbang.
- Lami nga Alternatibo sa Konjac Udon Oat Noodles-- I-serve ang oat noodles uban ang usa ngadto sa duha ka tasa nga tubig para sa lamiang alternatibo sa pagbantay sa imong gikaon. Sa higayon nga kini nga mga lanot makontak sa tubig atol sa paghilis, kini makatabang sa pagpuno sa imong tiyan, nga makamugna og pagbati sa katagbawan ug makatabang sa pagpamenos sa timbang.
Ketoslim moAng Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompleto nga kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya. Nagtanyag kamipagpalit og konjac noodles sa daghang kantidad.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | konajc Oat noodlesKetoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig, titanium dioxide, oat fiber |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | gluten/tambok/walay asukar, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1. One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM&ODM&OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 37Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Oat Udon noodles nga Intsik nga daghan ug himsog nga fast food Popular nga vegan nga pagkaon para sa pagpamenos sa timbang
Dugang mga butang nga susihon
Masustansya ba ang konjac noodles?
Ang mga produkto sa Konjac mahimong adunay mga benepisyo sa panglawas. Pananglitan, kini makapaubos sa lebel sa asukal sa dugo ug kolesterol, makapaayo sa kahimsog sa panit ug tinai, ug makapalambo sa pagkawala sa timbang pinaagi sa pagdugang sa pagbati sa kabusog. Sama sa bisan unsang wala gi-regulate nga suplemento sa pagkaon, ang mga tawo nga adunay mga problema sa tiyan o dili maayo nga kondisyon gitambagan nga mokonsulta sa doktor sa dili pa moinom og konjac.
Ngano nga gidili sa Australia ang konjac?
Ang konjac noodles adunay doble nga gidaghanon sa fiber kon itandi sa regular nga pasta. Ang fiber niini nga glucomannan, nga mao ang konjac root fiber, hinungdan sa paghubag sa tiyan aron mobati nga busog. Gigamit kini isip pampalapot sa pipila ka mga pagkaon. Sa Australia, gidili kini isip suplemento niadtong 1986 tungod sa posibilidad nga kini mahimong peligro sa pagkalumos ug pagbara sa tiyan.
Unsaon pagluto og pinaugang konjac noodles?
Ibutang ang uga nga pansit sa panaksan, ibubo sa nagbukal nga tubig ug ibabad sulod sa 10 ka minuto. Ang uga nga pansit anam-anam nga mohumok. Pabukala ang tubig sa kaldero, idugang ang pansit, lutoa sulod sa 10 ka minuto, idugang ang mga sangkap, mga panakot ug mga ulam, ug sagula ug kan-a.




