mga produkto sa konjac Vegan nga pagkaon sa panglawas Ketoslim Mo Hot pot puti nga balhiboon nga tiyan
Mahitungod niining butanga
Mga produkto sa Konjac: Ang mga produkto sa Konjac naglakip sashirataki nga bugas, pansit nga shirataki, konjac nga hipon,mga meryenda nga konjac, ug uban pa. kini gitawag nga puti nga konjac nga balhiboon nga tiyan. gikuha gikan sagamot sa konjac, nga gitawag usab nga konnyaku, Ang Latin nga ngalan para satanom nga konjac
maoAmorphophallusGitawag usab kini sa mga tawo nga konjaku, elephant yam, devil's tongue, snake palm, ug voodoo lily. Ang umbok sa tanom – ang bahin sa tanom nga motubo sa ilalom sa yuta – adunay soluble fiber nga gitawag ogglucomannan.
Kinigamot sa konjacang mga pagkaon porma og balhiboon nga tiyan, puti ang kolor, lami nga mausap, apanpagkaon nga vegan, gamit sa resipe sa lain-laing mga pamaagi sama sa hot pot, mga meryenda, mga sud-an.. mga porma sama sa karne nga balhiboon ang tiyan, ubos sa kaloriya nga pagkaon, sulundon nga kapuli sa mga tawo nga nagdiyeta, maayo usab alang sa mga diabetic.
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT:
1. Initon ang kaldero hangtod nga mobukal.
2. Hugasi ang balhiboon nga tiyan sulod sa 1 ngadto sa 2 ka minuto.
3. Ibutang kini sa init nga kaldero, ug dayon hugasi kini sa kaldero, sulod sa pipila ka segundo o pabukala lang sumala sa imong gusto.
3. Lingawa lang ang lamian nga pagkaon.
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Puti nga konjac nga balhiboon nga tiyan |
| Timbang sa pansit: | 500g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig,Harina sa Konjac |
| Kinabuhi sa estante: | 12 ka bulan |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/ Ubos nga protina/ Ubos nga tambok |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China 2.Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM&ODM&OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 73kJ |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
Pangutana ug Tubag:
Ngano nga gidili ang konjac?
Gidili sa European Commission gikan sa mga produkto sa kendi tungod sa posibleng mga peligro alang sa mga bata.
Mgakonjac noodlesdaotan para nimo?
Dili, nakaplagan sa panukiduki nga ang konjac makatabang sa pagpaubos sa total cholesterol, LDL (daotan) cholesterol, ug triglycerides.
Gidili ba ang konjac sa Australia?
Oo, tungod sa posibleng mga peligro para sa mga bata.
Dugang mga butang nga susihon
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.

Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Dili, kini ginama gikan sa matunaw sa tubig nga dietary fiber, nga makatabang sa pagpamenos sa timbang.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Makapasakit ba ang konjac noodles?
Dili, hinimo gikan sa gamot sa konjac, nga usa ka klase sa natural nga tanom, ang giproseso nga konjac noodles dili makadaot kanimo.
Keto ba ang konjac noodles?
Ang konjac noodles keto-friendly. Kini 97% tubig ug 3% fiber. Ang fiber usa ka carbohydrate, apan wala kini epekto sa insulin.





