china konjac snack konnyaku snack(Hot pot Flavor) | Ketoslim Mo
Meryenda nga konjac sa TsinaAng mga sangkap mao ang: tubig、harina sa konjac、starch、lana sa utanon、sili、asin、puti nga asukal、Estante sa kinabuhi: 12 ka bulan; Net weight 270g, tipigi sa bugnaw ug uga nga lugar. Ayaw i-freeze.
Pakyawan nga walay asukar nga taas og fiber nga pagkaon nga mapasibo nga konjac instant nga pagkaon nga konjac snack nga pagkaon
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Tsinameryenda nga konjac-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 22g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig,Pulbos nga konjac, Binuro nga sili (millet pepper), lana sa rapeseed, starch, makaon nga asin, paminta, puti nga asukal, mga panakot, yeast extract, Mga additives sa pagkaon (sodium glutamate, 5'-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), makaon nga essence |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal,ubos nga carb/ |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 456kJ |
| Protina: | 1.1 gramos |
| Mga Tambok: | 6.2g |
| Karbohaydrato: | 7.6g |
| Sodium: | 1026 mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Unsa ang konjac snack?
| Lakang 1 | Basin maghunahuna ang usa nga ang meryenda gihimo gamit ang pusit o kugita. Apan sa tinuod lang, ang meryenda gihimo gamit ang harina sa konjac. |
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo




