konjac root fiber whole foods hotpot balhiboon nga tiyan Ubos nga kaloriya taas nga fiber
Mahitungod sa Ketoslim mo
Ketoslim moAng Co., Ltd. usa ka tiggama sapagkaon nga konjacnga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, makatarunganon nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | konajc vegan food-Ketoslim Mobalhiboon nga tiyan |
| Timbang nga putot | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Pulbos nga Konjac(Harina sa konjac), Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | gluten/tambok/walay asukar, ubos nga carlorie/taas nga fiber |
| Tumong: | pagpaubos sa asukal sa dugo, pagkunhod sa timbang,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Ubang sangkap: pulbos sa lumot
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 17Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •NAGPALAMBO SA HIMSONG PAAGI SA PAGKAON -- Gamot sa konjacmga pagkaon nga puno sa fiber, kini nagpasiugda sa himsog nga pagpamenos sa timbang nga adunay lamian nga staple nga pagkaon, nga 73kJ lang matag serving. Anaa sa tradisyonal nga porma sa balhiboon nga tiyan, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, ug konjac rice, ang matag usa hingpit nga walay asukal, gluten, ug dato sa glucomannan.
- • Balahibo nga Tiyan nga Base sa Konjac-- Konjac root whole foods Ang Hairy belly gihimo gamit ang talagsaon nga sangkap nga nailhan nga Konjac plant, usa ka lumad sa Southeast Asia, ug adunay sulod ngaGlucomannan, usa ka himsog ug natural, matunaw sa tubig nga fiber nga makatabang sa panghilis ug pagpamenos sa timbang.
- • Lami nga alternatibo sa balhiboon nga tiyan-- Kon isagol sa usa ngadto sa duha ka baso nga tubig, ang Hairy belly motugot kanimo nga makatagamtam sa usa ka lamian nga lami, ang konjac hot pot usa ka maayong kapilian, samtang gibantayan ang imong pagkaon. Ang mga lanot sa Konjac nga makita sa matag hairy belly dish adunay maayo kaayong abilidad sa pagsuhop sa mga likido. Sa higayon nga kini nga mga lanot makontak sa tubig sa panahon sa paghilis, kini makatabang sa pagpuno sa tiyan, nga makamugna og pagbati sa kabusog ug makatabang sapag-ubos sa timbang.
A: Dili. Ang gamot sa konjac dili mahimong kan-on direkta, human sa pagproseso, kini ubos sa carb.
Bag-ong produkto sa 2021 nga himsog nga konajc nga pagkaon Popular nga hotpot nga balhiboon nga tiyan konajc nga vegan nga pagkaon
1. Luwas ba kaonon ang konjac?
Ang konjac nga walay bisan unsang proseso makahilo, maayo kining kan-on human sa isterilisasyon.
2. Carbohydrate ba ang konjac root?
Dili, kini puno sa Glucan-mannan, usa ka klase sa water-soluble dietary fiber.




