Keto slim Mo Rice | Shirataki Konjac Rice | Gluten free,Low calorie rice,Keto Friendly
OrganikoKonjac nga bugas:Bugas nga konjacwalay sulod nga carbohydrates. Gihimo gikan sa organikongharina sa konjacug oat fiber, kini usa ka gluten-free ug organikong alternatibo sa regular nga bugas aron matabangan ka sa pagdumala sa imong timbang. Ang Konjac adunay usa ka importante nga sangkap-glucomannanAng Glucomannan napamatud-an sa siyensya nga makatabang kanimo sa pagkontrol sa imong gana sa pagkaon pinaagi sa pagpabati kanimo nga mas busog.Bugas nga Konnyakuubos sa kaloriya, vegan, walay tambok, walay asukal, walay trigo, ug dato sa dietary fiber, nga naghimo niini nga labing maayong kapilian taliwala sakapuli sa pagkaonmga pagkaon.
Isip usa katigsuplay sapagkaon nga konjac, dugay na kaming komitado sa paghatag sa mga konsumidor og himsog ug lamian nga pagkaon sulod sa daghang katuigan. Nagkalain-laing klase sama sa konjac rice,konjac noodles ormga meryenda nga konjacmao ang mga resulta nga among nakab-ot karon, ug nangita kami og dugang mga posibilidad alang sa himsog nga pagkaon. Malipayong pagkontak kanamo.
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 21kJ |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Organikong bugas nga Konjac |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig, Harina sa Konjac |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/ Ubos sa protina/ |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China 2.Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM&ODM&OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Mangutana pud?
Ang konjac rice, nailhan usab nga shirataki rice, usa ka kapuli sa bugas nga hinimo gikan sa konjac flour. Gipabilhan tungod sa taas nga fiber content ug ubos nga calorie content niini.
Ang konjac rice sikat sa mga tawo nga nagsunod sa low-carb o ketogenic diet tungod kay kini ubos kaayo sa carbohydrates ug kaloriya. Kini usab walay gluten ug vegan, nga naghimo niini nga angay alang sa lainlaing mga gusto sa pagkaon.
Ang bugas nga Shirataki ginama gikan sa konjac glucomannan, usa ka klase sa dietary fiber nga gikuha gikan sa konjac ubi (Amorphophallus konjac). Kini nga fiber gisagol sa tubig ug usahay gamay nga calcium hydroxide o laing alkaline substance aron maporma ang usa ka gel-like substance, nga dayon pormahon ngadto sa mga lugas nga sama sa bugas.
Dili, walay lami.
Oo, kini ang hingpit nga kapuli sa bugas alang sa mga tawo nga nagdiyeta.
Walay tambok ug 5Kcal lang, 3.2g carb kada serving, keto friendly kini.
Pabrika sa Ketoslim Mo
Dugang mga butang nga susihon
Mangutana sab ang mga tawo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.

Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Dili, kini ginama gikan sa matunaw sa tubig nga dietary fiber, nga makatabang sa pagpamenos sa timbang.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Makapasakit ba ang konjac noodles?
Dili, hinimo gikan sa gamot sa konjac, nga usa ka klase sa natural nga tanom, ang giproseso nga konjac noodles dili makadaot kanimo.
Keto ba ang konjac noodles?
Ang konjac noodles keto-friendly. Kini 97% tubig ug 3% fiber. Ang fiber usa ka carbohydrate, apan wala kini epekto sa insulin.






