Himsog nga Natural nga Keto Foods konjac bubble Jelly| Ketoslim Mo
Mahitungod niining butanga:
Bubble teakonjac jelly:Ang porma morag bola, lami nga chewy, Q bounce. Gihimo gikan sa konjac, usa ka tanom nga puno safiber sa pagkaon, gidugang dili lang sa bubble tea apan lakip na usab sa bisan unsang tsa o milk tea nga imong gusto. Naghatag kami sa mga konsumidor og mas mamugnaon nga mga kombinasyon ug mga ideya. Naghimo og walay kutub nga posibilidad sa pag-inom. Humok ug makaadik ug crunchy, ang Konjac jelly usa ka mas maayo para kanimo ug himsog nga alternatibo sa tapioca pearls! Kini nga sikat nga low-fatmeryenda nga konjacgikan sa Asya nga nagdugang og dugang tekstura ug lami niining caramelized concoction para sa usa ka sensasyonal nga pagbati sa baba nga imong mahigugma - gawas sa dugang kaloriya ug carbohydrates.
• puno sa dietary fiber, nga makapabusog nimo human mokaon og gamay.
• Tagbawon ang imong pangandoy sa tam-is nga tsa gamit ang lamian nga Brown Sugar Milk Tea ug dili mapugngan nga chewy jellies sa usa ka malagkit ug oh-so buttery, caramelly syrup. Pahimusli ang imong kaugalingon sa mga ilimnon nga kalidad sa Starbucks sa mas barato nga presyo.
• Upat ka lami: Orihinal nga lami, Brown sugar, Matcha ug Sakura.
Hiyas
1. Andam na gamiton
2. Tipigi sa bugnaw ug uga nga lugar, nga wala maablihi sulod sa 1 ka tuig
3. Gigamit para sa bugnaw nga ilimnon, mas lami
Mga Tag sa Produkto
| Ngalan sa produkto: | Bubble teakonjac jelly |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig,Harina sa Konjac |
| Tambok (%): | 0Kcal |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/ Ubos sa protina/ |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 336kJ |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0g |
| Karbohaydrato: | 18.4g |
| Fiber sa pagkaon | 3g |
| Sodium: | 17mg |
Kini sa tinuod konjac ug magamit isip hilaw nga materyales sa paghimohumok nga konjac jelly.Mahimo kining isagol sa nagkalain-laing klase sa hilaw nga materyales. Usa kini niini, ug mahimo usab kining gamiton isip gamay nga sangkap sa milk tea lamang.konjac jelly bobaug ang perlas adunay parehas nga lugar kay mahimo kini nga himuong lainlaing mga lami, sama sa orihinal nga lami, matcha, itom nga asukal, ug uban pa. Sa lami, kini gibahin usab sa humok nga waxing type, elastic crisp type ug heat resistant type aron mohaum sa lainlaing mga produkto sa milk tea.
Makaon nga talan-awon: Mahimong idugang sa lain-laing mga ilimnon, sama sa: gatas, tsa/kape/gatas/gatas sa lubi/prutas, ug uban pa.
Nangutana usab ang mga tawo:
Unsa angkonjacbubble tea?
Gihimo gikan sa konac nga natural nga puno sa soluble fiber nga gitawag ogglucomannanimbis nga mga high-calorie nga tapioca pearls.
Unsa ang black jelly sa bubble tea?
Mga perlas nga itom nga Boba tapiocaGitawag usab nga mga bula o perlas.
Unsa ang mga sangkap sa jellies sa bubble tea?
hinimo gikan sakarne sa lubi, o konjac, usa ka produkto gikan sa utanon.





