Pabrika direkta nga keto Konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Asa makapalit og konjac noodles
Ketoslim MoIsip usa ka one-stop catering service provider, naghatag kami sa pinakamaayong mga produkto sa pinakamaayong presyo para sa imong restawran, bar, supermarket, kusina, gym, tindahan sa mga light food ug uban pa.
Ang among tumong dili lang ang paghatag sa among mga kustomer salabing maayo nga mga produkto sa pakyawansa labing ubos nga presyo, apan aron usab makahatag og maayo kaayo nga one-to-one nga serbisyo sa kustomer ug paspas nga pagpadala. Tungod kay naa na kami sa industriya sa konjac sulod sa kapin usa ka dekada, naa mi uban pakonjac udon noodlesTungod kay sobra na sa usa ka dekada kami sa industriya sa konjac, maayo ang among koneksyon sa mga restawran, mga establisemento sa pagluto, ug mga propesyonal sa serbisyo sa pagkaon sa tibuok nasud. Nanghinaut kami nga mahimong usa ka one-stop shop alang sa tanan nimong panginahanglan sa wholesale nga pagkaon.
Sugar free konjac pasta gluten free basa konjac spaghetti noodles Konjac udon noodles
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | pansit nga konjac udon-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac,Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | gluten/tambok/walay asukar,ubos nga carb/ |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 4KCal |
| Asukal: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 3.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Pipila ka gagmay nga mga punto sa kahibalo bahin sa konjac
| Lakang 1 | Sukadmga produkto sa konjacmahimong mausab ang porma ug madaot kon walay tubig nga tipigan, ang paggamit og tubig nga lihiya aron mapreserbar ang pagkaon sa bag (nga walay dugang nga mga preserbatibo) makapreserbar sa porma sa konjac nga pagkaon, ingon man mas maayong lami. |
| Lakang 2 | Ang pagkaon nga konjac dagaya sa dietary fiber, apan dili makahatag og igong enerhiya ug protina, busa kaon ogpagkaon nga konjacsa samang higayon, hinumdomi nga ipares ang pipila ka prutas, utanon ug karne sa pagkaon oh, aron mas maayo ang panglawas. |




