Ang sikat nga Konjac snack (Spicy flavor latiao) Hot pot nga may buhok sa utanon | Ketoslim Mo
Lami kaayo ni. Murag kinakaon, murag kugita o pusit, ug maayo kaayo ang timpla sa mga panakot. Ubos pud ni og kaloriya, mga 20 kada pakete. Usa ka kahon nga may 20 ka gagmay nga bag, dali ra dad-on, mao nga maayo ni nga low-calorie nga pagkaon nga makabusog nimo.
Naa mi 4 ka klase sa lami ani nga snack:
Lami sa adobong sili: 22g kada gamay nga sako, 11kcal kada sako;
Ang mga meryenda nga lami sa hot pot kay 22 gramos kada gamay nga bag, ug ang matag bag kay 24Kcal lang;
Sauerkraut nga lami: ang matag gamay nga bag 22 gramos, ang matag bag 15Kcal lang;
Alang niadtong wala pa gyud makakaon niining mga konjac snacks, girekomendar ko nga sulayan ninyo ang dili-halang nga atsara ug hotpot snacks sa unang higayon, samtang ang adobong sili ug halang nga mga snacks halang ug makapamanhid.
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | KONJAC SNACK - Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 20g |
| Pangunang Sangkap: | Tubig, Konjac powder, Binuro nga sili (millet pepper), lana sa rapeseed, starch, makaon nga asin, paminta, puti nga asukal, mga panakot, yeast extract, Mga additives sa pagkaon (sodium glutamate, 5'-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), makaon nga essence |
| Kinabuhi sa estante: | 9 ka bulan |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/walay asukar/ubos sa carb |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 482kJ |
| protina | 0g |
| Mga Tambok: | 9.4g |
| Karbohaydrato: | 5.2g |
| Fiber sa pagkaon | 5.7g |
| Sodium: | 926mg |
Mahimo usab nimo nga ganahan
Mahimo kang mangutana
1. Unsa ang Konjac snack?
Ang Konjac, ang karaang Konjac, usa ka klase sa tanom sa alpine nga nagtubo sa palibot sa Sichuan Basin. Ang pangunang sangkap niini mao ang konjac gluomannan, usa ka taas nga kalidad nga water-soluble dietary fiber, ang dietary fiber makatabang sa pagmintinar sa normal nga function sa tinai sa lawas sa tawo, usa ka low-energy substance, nailhan nga ikapitong sustansya sa lawas sa tawo. Ang konjac nga pagkaon nga giumol sa Konjac gluomannan adunay lami nga lig-on, elastiko, ug crispy, usa ka sulundon nga pagkaon alang sa mga tawo nga nahigugma sa katahum!
2、 Impormasyon sa produkto sa hot pot nga may buhok sa utanon ug tiyan?
Brand: KETOSLIM MO
Dili organiko;
Puting sulod: 22g kada gamay nga bag, 23Kcal lang kada bag;
Sinugdanan sa brand: Tsina
Lami: lami sa hot pot, lami sa adobong sili, lami sa adobong repolyo, lami sa halang
Gidak-on sa pagputos: 16 * 15cm
Pagtipig: Tipigi sa bugnaw ug uga nga lugar



