Skinny Konjac pasta Vegan Tomato Flavor Ketoslim Mo natural nga pagkaon Vermicelli
Instant noodles, lami sa kamatis, usa sa among labing namaligya nga serye. Kasagaran gitawag nga shiratakipansit, ang konjac noodles kay mga noodles nga ginama gikan sa uhot sa konjac yam. Kini usa ka simple, halos transparent nga noodles nga mokuha sa lami sa bisan unsa nga ipares niini. nailhan usab nga Miracle noodles, Shirataki noodles, dili sama sa ubang serye, ang instant noodles adunay mas daghang enerhiya, taas gihapon sa fiber, daghang carb (gamay ra kaysa sa normal nga noodles), kiniVermicelliAng (spaghetti) mao ang sulundon nga kapilian para sa kasayon, mahimo nimong matagamtaman ang imong lamian nga pagkaon kung madawat na nimo ang delivery.
| Ngalan sa produkto: | instant nga pansit nga kamatis |
| Timbang sa pansit: | 180g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Kinabuhi sa estante: | 9 ka bulan |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/taas og fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China 2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM&ODM&OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 254KJ |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 1.7g |
| Karbohaydrato: | 8.2g |
| Sodium: | 980 mg |
| Fiber: | 6.4g |
Dugang mga butang nga susihon
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.

Dili ba maayo para nimo ang konjac noodles?
Dili, kini ginama gikan sa matunaw sa tubig nga dietary fiber, nga makatabang sa pagpamenos sa timbang.
Ngano nga gidili ang gamot sa konjac sa Australia?
Bisan tuod ang produkto gituyo aron kan-on pinaagi sa hinay nga pagpislit sa sudlanan, ang usa ka konsumidor mahimong mosuyop sa produkto nga adunay igong kusog nga dili tinuyo nga masulod kini sa trachea. Tungod niini nga peligro, gidili sa European Union ug Australia ang Konjac fruit jelly.
Makapasakit ba ang konjac noodles?
Dili, hinimo gikan sa gamot sa konjac, nga usa ka klase sa natural nga tanom, ang giproseso nga konjac noodles dili makadaot kanimo.
Keto ba ang konjac noodles?
Ang konjac noodles keto-friendly. Kini 97% tubig ug 3% fiber. Ang fiber usa ka carbohydrate, apan wala kini epekto sa insulin.







