konjac Oat Noodles Ketoslim Mo lamian Diabetes pagkaon shirataki pasta
Mahitungod niining butanga
Ang konjac oat noodles usa ka klase sa atongketo-friendly mga pagkaon nga konjac, gitawag usab ngaShirataki oat noodles or Milagrosong oat noodles, dili sama sa ubang serye, kinikonjac oat noodlesgisagol sa harina sa oat ugharina sa konjac, ang pagdugang og oat fiber sa sagol dili lang mopausbaw sa tekstura sa noodles nga susama sa regular nga egg noodles apan modugang usab sa sustansya niini. Mao nga kini gitawag nga "Milagro nga PansitGihimo gikan satanom nga konjac, gipatubo sa habagatang-sidlakang Asya, labi na sa China ug Japan. Kini nga tanom puno sa dietary fiber. Eksakto nga naghimo sa among mga produkto nga hingpit nga kapuli sa pagkaon alang sa mga tawo nga nagpamenos sa timbang.
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT
-
1. Iprito ang sibuyas, toyo, toyo, ug lana sa linga.
2. Ibutang ang mga utanon sa kalaha.
3. Idugang ang noodles ug sagula kini og maayo.
4. Butangi og asin ug tilawi.
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | konjac oat noodles |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Harina sa oat, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos sa carb/ |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 9Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.





