Oat konjac noodles taas nga kalidad nga fettuccine konjac shirataki noodles para sa pagpamenos sa timbang | Ketoslim Mo
• Taas og fiber
Halos walay kaloriya (8 kaloriya kada 200 gramos sa aberids),konjac Oat noodlesgihimo gamit angharina sa konjac,ang gamot niini gihimong harina ug dayon gihimong pansit nga lain-laing gilapdon. Ubos kaayo kini og kaloriya, 270 gramos kada pakete, nga mao ra ang gidak-on sa usa ka tawo, ug kini makabusog tungod kay taas kini og oat fiber. Dili sama sa iinstant noodles, mokabat ug 3-5 ka minuto ang pagluto ug dali ra kaonon
taas nga kalidad nga gluten-free nga konjac noodles packaging Instant Spaghetti nga adunay tin-aw nga linya konjac oat fettuccine
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac Oat Fettuccine-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 8Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 0g |
| Sodium: | 0mg |
Ngano nga kami ang imong pilion?
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
• Libreng mga sample
• Ubos nga MOQ
• Gipahaom nga pakete
• Kaarang sa Pagtuon ug Pagpalambo
• Kalidad ug inobatibong produkto
• 1-1 nga mga Serbisyo
• 24 oras nga paghatud
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Makakaon ba ko og konjac noodles kada adlaw?
Ang Konjac glucomannan, usa ka pagkaon nga dato sa water soluble dietary fiber, daghan kinig gamit, ang akong shop front page ug ang balita nagpaila sa konjac food, ang pagporma sa konjac gel food nga lami, presko ug makaparepresko, mao ang sulundon sa mga produkto sa katahum, apan dili girekomenda nga kan-on kada adlaw, kinahanglan nga balanse ang ehersisyo kaysa daghang tubig.
nganong gidili ang konjac noodles?
Ang konjac noodles adunay doble nga gidaghanon sa fiber kon itandi sa regular nga pasta. Ang fiber niini nga glucomannan, nga mao ang konjac root fiber, hinungdan sa paghubag sa tiyan aron mobati nga busog. Gigamit kini isip pampalapot sa pipila ka mga pagkaon. Sa Australia, gidili kini isip suplemento niadtong 1986 tungod sa posibilidad nga kini mahimong peligro sa pagkalumos ug pagbara sa tiyan.
Wala bay kaloriya ang konjac noodles?
Halos walay kaloriya (sa aberids nga 8 ka kaloriya kada 200g) ang konjac noodles nga ginama gikan sa gamot sa tanom nga konjac (konnyaku), nga gihimong harina sa dili pa himuong noodles nga lain-laing gilapdon. Ubos ra kaayo kini og kaloriya, apan makabusog gihapon, kay taas kini og fiber.



