konjac noodles skinny pasta wholesale organic konjac noodles | Ketoslim Mo
nipis nga pasta nga konjac noodlesAng pangunang sangkap mao ang konjac flour, nga lahi sa ubang pasta fettuccine o ricerice noodles sa porma niini, ang lasagna kay patag, kinipansitlingin, ug siyempre dili kini matino kung lami ba ang usa ka pagkaon o dili, kini Gluten-Free ug Taas sa fiber. Kini anaa sa pakete nga 270 gramos, ug mahimo nimong ipasibo ang panggawas nga pakete nga imong gusto.
Wholesale gluten free konjac shirataki pasta ubos kaloriya Konjac Udon Noodle
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac Udon Noodles-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 5Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Masustansya ba ang skinny pasta?
| Lakang 1 | Ang ma-ferment nga carbohydrate nga sulod sa konjac kasagaran maayo para sa imong panglawas, apan mahimo usab kini nga lisod tunawon para sa pipila ka mga tawo nga adunay problema sa tiyan. Kung mokaon ka og konjac, kini nga mga carbohydrate mo-ferment sa imong dako nga tinai, diin kini mahimong hinungdan sa lainlaing mga epekto sa gastrointestinal. Apan kini usab molimpyo sa imong tinai, nga magpagawas sa mga hilo ug hugaw gikan sa imong lawas. |
| Lakang 2 | Ayaw kabalaka bahin sa kahimsog niining mga pagkaon, ang matag kompanya sa pagkaon moagi sa deteksyon sa lokal nga gobyerno, ug adunay usab daghang mga sertipiko sama sa: HALAL ug KOSHER/IFS/BRC/HACPPCE, ang mga gi-eksport mopasar sa pagsusi sa customs. |
Pagkat-on og Dugang Mahitungod sa mga Produkto sa Ketoslim Mo
Maayo ba ang konjac noodles para sa pagpamenos sa timbang?
Siyempre, ang gel nga pagkaon nga naporma sa konjac glucomannan lamian ug makaparepresko, nga mao ang sulundon nga pagkaon alang sa mga tawo nga nahigugma sa katahum, kahimsog ug pagpamenos sa timbang. Ang pagkaon og konjac makatabang sa lawas sa tawo nga mawad-an sa timbang. Una sa tanan, ang konjac adunay glucomannan, nga moburot human makasulod sa lawas sa tawo, nga makapabati sa mga tawo og busog, nga makapamenos sa gana sa lawas sa tawo, sa ingon makapamenos sa pag-inom og kaloriya nga pagkaon, nga adunay piho nga epekto sa pagpamenos sa timbang. Ikaduha, ang konjac dato sa dietary fiber, nga makapalambo sa peristalsis sa tinai sa tawo, makapadali sa pagdumi sa tawo, makapamubo sa oras sa pagpuyo sa pagkaon sa lawas sa tawo, ug adunay positibo nga epekto sa pagpamenos sa timbang. Dugang pa, ang konjac usa usab ka klase sa alkaline nga pagkaon nga maayo alang sa lawas. Kung ang mga tawo nga adunay acidic nga konstitusyon mokaon og konjac, ang alkaline nga substansiya sa konjac mahimong isagol sa acidic nga substansiya sa lawas aron mapalambo ang metabolismo sa tawo ug mapadali ang pagkonsumo sa kaloriya, nga adunay positibo nga epekto sa pagpamenos sa timbang sa lawas. Apan, angayng matikdan nga tungod kay ang konjac adunay igong gidaghanon sa starch, ang sobra nga pagkonsumo niini dali nga makadugang sa kainit sa lawas ug adunay kaatbang nga epekto sa sobra nga pagpasobra, busa kinahanglan kitang magbantay. Kung gusto nimo nga mawad-an sa timbang sa husto, kinahanglan nimo nga isagol ang pagkaon ug ehersisyo aron mahimong himsog.
Unsaon pagkaon sa konjac noodles?
Ang konjac noodles mahimong isagol sa noodles, bugnaw, sopas, pritong noodles, andam na kan-on, mahimong isagol sa salad: sumala sa imong gusto, mahimong idugang ang lainlaing mga sarsa, lainlaing mga sangkap, aron makahimo og lamian nga sinagol nga noodles. Pabukala aron kan-on: mahimong ipares ang lainlaing mga base sa sabaw, dugangi ang mga ulam, dugangi ang konjac noodles nga pabukala, low calorie nga sopas nga noodles, lami ug andam na kan-on. Prito aron kan-on: Ang konjac noodles Q bomb makaparepresko, dugangi ang angay nga mga sangkap, i-stir-fry, ang low calorie nga pritong noodles mahimong matagamtaman.
Unsa may lami sa konjac noodles?
Ang lami sa konjac noodles walay lami nga sama sa uban. Sama sa regular nga pasta, kini neyutral kaayo, ug mosundog sa lami sa bisan unsang sarsa nga imong gamiton. Apan, kon dili nimo kini andamon sa husto, ang konjac noodles mahimong goma o medyo presko ang tekstura. Gigamit kini sa lain-laing mga gamit, labi na sa paghimo og himsog nga pagkaon alang sa katuyoan sa pagpamenos sa timbang.




