Mga Wholesaler Noodles para sa pagpamenos sa timbang Custom konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Konjac udon noodlesusa ka talagsaon nga pagkaon, nga makapabusog sa mga tawo, sa ingon makontrol ang pag-inom sa ubang mga pagkaon nga taas og kaloriya aron makab-ot ang epekto sa pagpamenos sa timbang, apan gamay ra kaayo ang kaloriya.
Kinimga noodles para sa pagkawala sa timbangdato sa glucomannan, nga ginama gikan sa gamot sa konjac ngadto sapulbos nga konjacug giproseso ngadto sa rice noodles, maggi noodles o ramen noodles. Sa tinuod lang, daghang mga pagtuon ang nagpakita nga ang glucomannan makatabang kanimo nga mawad-an sa timbang.
Walay gluten nga konjac pasta nga shirataki noodle 270g Konjac udon noodles
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Mga pansit nga konjac-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal,ubos nga carb/taas nga fiber |
| Tumong: | pagpamenos sa timbang, pagpaubos sa asukal sa dugo, diet noodles |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 5Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Mahimo usab nimo nga ganahan
Para makakita og dugang, i-klik dinhi:
Unsa ang konjac Food | Ketoslim Mo
Unsaon paghimo sa konjac| Ketoslim Mo
Unsaon pag-andam og milagrosong pansit
Asa makapalit og miracle noodles| Ketoslim Mo
Maayo ba ang noodles para sa pagpamenos sa timbang?
Ang pagkaon og konjac makatabang sa pagpamenos sa timbang sa lawas sa tawo. Una sa tanan, ang konjac adunay glucomannan, nga moburot human makasulod sa lawas sa tawo, nga makapabusog sa mga tawo, nga makapamenos sa gana sa lawas sa tawo, sa ingon makunhuran ang pagkaon og kaloriya, nga adunay epekto sa pagpamenos sa timbang. Ikaduha, ang konjac dato sa dietary fiber, nga makapadasig sa peristalsis sa tinai sa tawo, makapadali sa pagdumi sa tawo, makapamubo sa oras sa pagpuyo sa pagkaon sa lawas sa tawo, ug adunay positibo nga epekto sa pagpamenos sa timbang. Dugang pa, ang konjac usa usab ka klase sa alkaline nga pagkaon nga maayo para sa lawas. Kung ang mga tawo nga adunay acidic nga konstitusyon mokaon og konjac, ang alkaline nga substansiya sa konjac mahimong isagol sa acidic nga substansiya sa lawas aron mapalambo ang metabolismo sa tawo ug mapadali ang pagkonsumo sa kaloriya, nga adunay positibo nga epekto sa pagpamenos sa timbang sa lawas. Bisan pa, kinahanglan nga matikdan nga tungod kay ang konjac adunay usa ka piho nga gidaghanon sa starch, ang sobra nga pagkonsumo niini dali nga makadugang sa gidaghanon sa kainit sa lawas ug adunay kaatbang nga epekto sa sobra nga pag-adto, busa kinahanglan nga magbantay kita. Kon gusto ka nga mopayat sa hustong paagi, kinahanglan nimong isagol ang pagkaon ug ehersisyo aron mahimong himsog
Maayo ba ang Chowmein para sa pagpamenos sa timbang?
Ang normal nga stir-fry walay epekto sa pagpamenos sa timbang, ug walay epekto, apan kon mokaon ka og konjac noodles, kini adunay glucomannan nga makapadasig sa paglihok sa gastrointestinal, makatangtang sa mga hilo sa lawas, aron makab-ot ang epekto sa pagpamenos sa timbang.
Makapatambok ba ang noodles?
Ambot lang kon makapatambok ba nimo ang regular nga noodles, pero ang konjac noodles dili gyud, sa sukwahi. Ang konjac noodles makapaniwang nimo.





