Manufacturer uga nga shirataki noodles 75g uga nga konjac noodles | Ketoslim Mo
Uga nga Konjac Noodles
Unsaon pagkaon:
Ihumol ang konjackuga nga konjac noodlessa tubig sulod sa 30 minutos, ibabad hangtud mohumok, dayon hugasi gamit ang limpyo nga tubig. Mahimo nimo kining gamiton isip pangunang noodles o isip sud-an sama sa hot pot, nilaga, ug uban pa.
Kon naningkamot ka nga mamalapansit nga shiratakisa unang higayon, girekomendar nga mokaon ka una og gamay nga bahin aron malikayan ang pagburot ug dili komportable nga mga pagbati.
Walay lami ug lami kaayo! I-serve lang uban sa imong paboritong sarsa! uga nga shirataki noodles nga susama saketo yam noodleskay kini adunay gaan kaayo nga lami kon hisgutan ang tekstura, nga nagpasabut nga kini perpekto alang sa pagdugang og mga panakot ug paghimo og bisan unsang putahe nga imong gipangandoy.
Asa makapalit og shirataki noodles
Ketoslim MoIsip usa ka one-stop catering service provider, naghatag kami sa pinakamaayong mga produkto sa pinakamaayong presyo para sa imong restawran, bar, supermarket, kusina, gym, tindahan sa mga light food ug uban pa.
Ang among tumong dili lang ang paghatag sa among mga kustomer salabing maayo nga mga produkto sa pakyawansa labing ubos nga presyo, apan aron usab makahatag og maayo kaayo nga one-to-one nga serbisyo sa kustomer ug paspas nga pagpadala. Tungod kay sobra na sa usa ka dekada kami sa industriya sa konjac ug adunay mga ahente sa tibuok nasud, gipasigarbo namo ang pagtukod og malungtarong relasyon sa mga restaurateur, mga establisemento sa pagluto ug mga propesyonal sa serbisyo sa pagkaon sa tibuok nasud ug nanghinaut nga mahimong one-stop shop alang sa tanan nimong panginahanglan sa wholesale nga pagkaon.
75g Dry konjac noodles nga walay tambok nga keto diet nga mga pagkaon nga adunay sarsa
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac Noodles nga Uga -Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 75g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | gluten/tambok/walay asukar, ubos sa carb/ |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,mga noodles para sa pagkawala sa timbang |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian 3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 21Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 4.9g |
| Fiber sa pagkaon | 0.7g |
| Sodium: | 6.1mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Mauga ba ang shirataki noodles?
| Lakang 1 | Mga pagkaon nga KonjacAng mga prutas nga gipreserbar sa tubig kasagaran dili mamala. Ang bentaha kay wala kiniy tipikal nga baho sa Shirataki, ug kini uga ug dali ra dad-on ug tipigan. Halos walay lami, apan dali ra kining masuhop sa kadaghanan sa mga sarsa, sama sa mga timplang tinapay sa ramen, toyo, o sarsa nga pang-stir-fry. |
| Lakang 2 | Kining klase sa dry noodles, ang gamay nga bag kay 75 gramos, ang gamay nga bag kay motimbang sa timbang sa usa ka tawo, kung kasagaran mokaon ka og daghan, pwede ka magluto og 2 ka piraso. |
Mahimo ba nga mamala ang konjac noodles?
Mas maayo kon uga na kini, mahimo nimo kining tipigan sa dugay nga panahon sa pantry. Apan dili nimo kini mahimong kan-on nga wala nay petsa. Lami kini uban sa giprito nga mga utanon, toyo ug mga piraso sa manok/vegan.
Makapalit ba kag dry shirataki noodles?
Gamay ra kaayo ang ilang lami, busa maayo kining isagol sa daghang lain-laing mga sangkap ug sarsa. Ang kasagarang konjac noodles kay "basa" ug "uga", ug anaa usab sa lain-laing mga pakete, sama sa mga bag, kahon, aluminum foil box, ug uban pa.
Unsaon pagluto og pinaugang konjac noodles?
Ibutang ang uga nga pansit sa panaksan, ibubo sa nagbukal nga tubig ug ibabad sulod sa 10 ka minuto. Ang uga nga pansit anam-anam nga mohumok. Pabukala ang tubig sa kaldero, idugang ang pansit, lutoa sulod sa 10 ka minuto, idugang ang mga sangkap, mga panakot ug mga ulam, ug sagula ug kan-a.






