shirataki lasagna Customized Konjac Cold Noodles | Ketoslim Mo
Ubos nga carb ketolasagna nga shiratakimahimong himoon nga liboan ka lut-od sa pancake, ang tunga gitabonan og sarsa, uban sa andam nang kan-on nga mga utanon ug piniritong karne nga Patty, kan-on nga chewy kaayo, kini nga klase sa konjac nga hinimo gikan sa lasagne,shirataki konjac noodlesDili init ang kan-on, ang usa ka bag kay 270 gramos, mao ang gibug-aton sa 1 ka tawo. Mahimong ipasibo, walay OEM/ODM sample.
Gipahaom nga konjac noodle 270g cold skin noodles low carb pure shirataiki Konjac Cold Noodles
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | lasagna nga konjac-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal,ubos nga carb/ |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 5Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Resipi sa Lasagna nga Konjac
Mahimo usab nimo nga ganahan
Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo




