Konjac Fiber Noodles China Manufacturers soybean noodles keto丨Ketoslim Mo
Mahitungod niining butanga
Ang mga pansit nga konjac fiberketo nga pagkaon, pagkaon sa mga diabetic, hinimo gikan sa gamot sa konjac, himsog nga kapuli sa pansit, Soybeankonjac noodleshinimo gikan sa puro nga natural nga konjac powder nga adunay soybean powder. Ang mga nag-unang sangkap mao ang konjac powder ug soybean powder, mao nga ang kolor dilaw nga wala’y gidugang nga pigment. Ang among pagkaon gihimo subay sa mga kinahanglanon sa pagkaon pagkahuman sa pagsulay ug sertipikasyon, aron makasalig ka nga kan-on kini. Ang konjac fiber noodles sikat sa kapin sa 40 ka mga nasud, isip usa ka himsog nga pagkaon, mahimo kini nga maghimo pipila ka mamugnaon ug sulundon nga mga resipe aronvegetariano mga tawo nga gusto nga usbon ang ilang mga pamaagi sa pagdiyeta.
UNSAON PAG-KONSUMO/PAGGAMIT:
1. Salain ang tubig sapansit nga shirataki. dayon hugasi kini og kadiyot gamit ang bugnaw nga tubig ug ilain.
2. I-preheat ang kalaha gamit ang mantika. Idugang ang puti nga bahin sa berde nga sibuyas, ahos, ug luya. I-stir-fry sulod sa mga 1 ka minuto.
3. Idugang ang ginunting nga repolyo ug i-stir-fry sulod sa mga 2 ka minuto. Ibubo ang 1/4 tasa nga init nga tubig ug lutoa pa hangtud nga malaya ang repolyo. Idugang ang mga carrots dayon i-stir-fry sulod sa laing 30 segundos.
4. Idugang ang hipon ug i-stir-fry hangtud nga mo-pink ang hipon.
5. Idugangpansit nga shiratakiIbubo ang mga panakot ug i-stir-fry aron masagol ang tanan. Lamia ang imong pagkaon.
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Pansit nga Konjac soybean -Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig, gahum sa soybean |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | gluten/tambok/walay asukar, ubos sa carb/ |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1. One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 53KJ |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 3.7g |
| Sodium: | 0 mg |
Pagkat-on og dugang mahitungod sa mga produkto sa Ketoslim Mo
Ang Ketoslim mo Co., Ltd. usa ka tiggama og konjac nga pagkaon nga adunay kompletong kagamitan sa pagsulay ug lig-on nga teknikal nga kusog. Uban sa halapad nga klase, maayong kalidad, barato nga presyo ug istilo nga mga disenyo, ang among mga produkto kaylap nga gigamit sa industriya sa pagkaon ug uban pang mga industriya.
Ang among mga bentaha:
• 10+ ka tuig nga kasinatian sa industriya;
• 6000+ kwadrado nga luna nga gitamnan;
• 5000+ ka tonelada nga tinuig nga output;
• 100+ ka mga empleyado;
• 40+ ka mga nasud nga gi-eksport.
Maayo ba para nimo ang konjac noodles?
Siyempre, ang konjac noodles dili lang makapakunhod sa imong timbang, makapaubos sa asukar sa dugo, apan makapahupay usab sa pagkalibang pinaagi sa paglimpyo sa tinai. Kung gusto nimo nga mahimong himsog, ang usa ka makatarunganon ug himsog nga pagkaon ug ehersisyo hinungdanon kaayo.
Ngano nga gidili ang konjac noodles?
Ang konjac noodles adunay doble nga gidaghanon sa fiber kon itandi sa regular nga pasta. Ang fiber niini nga glucomannan, nga mao ang konjac root fiber, hinungdan sa paghubag sa tiyan aron mobati nga busog. Gigamit kini isip pampalapot sa pipila ka mga pagkaon. Bisan tuod gitugotan sa noodles sa Australia, gidili kini isip suplemento niadtong 1986 tungod sa posibilidad nga kini mahimong peligro sa pagkalumos ug pagbara sa tiyan.
Duna bay fiber ang konjac noodles?
Ang konjac noodles adunay taas nga fiber content. Kon kini gihimo gamit ang ubang mga utanon, sama sa pumpkin noodles, ang ilang mga sangkap mao ang pumpkin powder ug konjac powder. Ang dietary fiber makatabang sa pagmintinar sa normal nga function sa tinai sa lawas sa tawo ug usa ka low energy substance. Ang kasagarang mga pagkaon nga dato sa fiber mao ang konjac;





