shirataki lasagna noodles 270 g konajc soybean cold noodle | Ketoslim Mo
Lasagna nga soybean sa Shiratakimahimong isilbi sa daghang paagi: Una, isip sip-onnipis nga pasta, hugasi ang lasagna kaduha, pabukala kini sa kalaha sulod sa lima ka minuto, kuhaa ang noodles, pabugnawa, ug i-serve uban sa sarsa. Ikaduha, mahimo ka usab magluto og sabaw, butangi og maniwang nga karne ug mga utanon nga mas lami, usa ka pakete sakonjac noodleskay 270g, usa ka dako nga bahin
Taas nga kalidad nga konjac noodle nga independente nga giputos sa shirataiki lasagna, usa ka bag nga 270 g konajc soybean cold noodle
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | Konjac SoybeanKonjac Cold Noodles-Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig, harina sa soya |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos og carb/taas og fiber |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 11Kcal |
| Protina: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 1g |
| Sodium: | 0mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta
Makatabang sa pagpamenos sa timbang
Ubos nga kaloriya
Maayong tinubdan sa dietary fiber
Matunaw nga dietary fiber
Paghupay sa hypercholesterolemia
Keto-friendly
Hypoglycemic
Pamaagi sa pagkaon sa soybean cold noodles
| Lakang 1 | Pamaagi 1: Hugasi gamit ang tubig, base sa imong paboritong panakot, pwede kaonon ang mga utanon, karne, ug uban pa. Sayon ra kaayo ug sayon gamiton. Pamaagi 2: human maablihan ang bag, hugasi ang pansit sulod sa 3 ka minuto, pabukala ang tubig sa kaldero, ibutang ang pansit sa kaldero, pabukala sulod sa 5 ka minuto, pabukala, ibutang ang asin ug panimpla ug mga sud-an nga kuhaon ug kan-on. Pamaagi 3: pag-hit sa hot pot Mas gusto sa mga Tsino ang paagi sa pagkaon sa hot pot. Hugasi una ang bugnaw nga panit sa liso, ibutang kini sa plato, hulata nga mobukal ang hot pot, lutoa kini sulod sa 2 ka minuto, ug dayon mahimo na nimo kining kan-on. |




