ubos nga cal spaghetti konjac soba noodles | Ketoslim Mo
Nagdali ka ba? Uban sa dali nga paghugas, kini nga mga natural,mga pansit nga ubos og kaloriyaandam na kan-on! Ang ilang neyutral nga lami naghimo niining mga pansit nga daghan og gamit, apan ang among paborito nga paagi sa pagkaon niini mao ang pagluto niini sa sabaw nga adunay tinadtad nga mga utanon, o pag-stir-fry niini uban sa manok ug mga utanon. Bonus: Ang 4-onsa nga serving naghatag og 15 porsyento sa imong adlaw-adlaw nga pag-inom og calcium. Samtang dili kana sama kadaghan sa usa ka baso nga gatas, daghan gihapon kini nga mga sustansya nga dili nimo kasagaran makit-an sa usa ka panaksan nga pansit.
2021 Bag-ong Neutral nga pasta nga walay asido ug walay alkali nga konjac noodle nga konjac soba noodles
Deskripsyon sa mga Produkto
| Ngalan sa produkto: | konjac soba noodles -Ketoslim Mo |
| Timbang sa pansit: | 270g |
| Pangunang Sangkap: | Harina sa Konjac, Tubig |
| Tambok (%): | 0 |
| Mga Kinaiya: | walay gluten/tambok/asukal, ubos sa carb/taas nga fiber |
| Tumong: | mawad-an sa timbang, mopaubos sa asukal sa dugo,pansit nga pangdiyeta |
| Sertipikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pagputos: | Bag, Kahon, Sachet, Usa ka Pakete, Vacuum Pack |
| Ang Among Serbisyo: | 1.One-stop supply sa China2. Kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian3. Anaa ang OEM & ODM & OBM 4. Libreng mga sample 5. Ubos nga MOQ |
Impormasyon sa nutrisyon
| Enerhiya: | 8KCal |
| Asukal: | 0g |
| Mga Tambok: | 0 gramos |
| Karbohaydrato: | 0.4g |
| Sodium: | 0 mg |
Nutrisyonal nga Bili
Sulundon nga Kapuli sa Pagkaon--Mga Himsog nga Pagkaon sa Pagdiyeta




